zjentek

Bez čeho byste si svět nedokázali vůbec představit?

Prosím o malou anketu, bez čeho byste si nedokázali představit svět.

Příklad: Pokud by nebylo hvězd, od dětství bych viděl jen oblohu, na které nejsou hvězdy. Umím si tedy představit svět beze sluncí, beze hvězd.

Někdo si nedovede představit svět řekněme bez čokolády. Hodně špatně si představit takový svět bez magi.

Bez čeho byste si svět neuměli ani představit?

Kurňa, nikomu nechybí teplo/přítomnost bližních? 🤨🤷‍♂️

Nejlepší odpověď
paul1

Bez dobrých a čestných lidí.

Další odpovědi
cappuccino

Bez lasky!!

marci1

Bez svobody, lásky, humoru a květin. 🙂

K doplnění: a co láska, to není teplo a přítomnost bližních? 🙂

Rokio

Bez fauny a flóry.

Nedovedl bych si představit život, kdybych neměl svoji maminku a tablet. Bez stolního počítače bych žít dokázal.

Mravenec

Bez přírody, lesa, chalupy. A psů.

aliendrone

Tak to tedy NWM! 😉

Ametyst

Bez vody a deště, bez soli. Bez CO2, protože by se nic nezazelenalo. Bez Slunce. Bez vynálezu kola a knihtisku.

Savier

Bez zraku.

marci1

Sorry, za to velké písmo nemůžu, po doplnění se text původní odpovědi zvětšil. 🙂

zjentek

Aliene tak to je snad jasný, že Ty i já si dovedeme představit jakýkoli svět, v kterém bychom přežili bez čehokoli co je známé i dosud jěště neznámé, tos tady nemusel ani přispívat, to já přeci DOBŘE VÍM! 😂😂😜 (Ovšem měla by „tam někde“ být minimílně JEDNA>>> https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=emma+sto­ne&tbm=isch&sou­rce=univ&fir=Rplt­rZC7ZxzdkM%252CnRLb6aM­MuHZcgM%252C_%2­53BiWriKlLR9XTN5M%2­52C8-igqlF9hfOGzM%252C_%253­BpWJMDfND_iblCM%252CdKS­oSVe1kgUYXM%252C_%253B­PTCaVrVSDSEeF­M%252CmLxG7WjWY­YbWAM%252C_&us­g=AI4_-kSJ7xGh_cCikWx-LIXFrJTEBzK6zA&sa=X&v­ed=2ahUKEwi9zJDam­sv9AhVuiP0HHb7XCnE­QiR56BAgdEAM&biw=1536&­bih=763&dpr=1­.25 ) 💪