ReHu

Bez čeho byste se nedokázali 1 rok obejít? Auto, mobil.telef., alkohol?

Otázka padla na slovenských odp.
Doplňuji:
Uvádějí se zde záměrně tyto 3 údaje. Jinak bych také mohla mít na mysli třeba jídlo 🙂, bez kterého to také nejde.

Nejlepší odpověď
ten který je

Kdybych si musel vybrat jeden z těchto tří údajů,tak bych se těžko obešel bez mobilu.Ono stačí když si ho někdy zapomenu doma a jsem celý nesvůj.Je zajímavé že před nějakými dvaceti lety jsem ani nevěděl co to je.

Další odpovědi
wenda

U mě to je jednoznačně hudba..

BEAES

Bez přátel…partne­ra.....dětí..­...kávy.....mo­bilu.....atd.

anonym

nepiji,takže bez alkoholu vydržím,nedokážu si představit být bez své rodiny,a bez lidí kolem sebe,technické věci jako auto by mi sice chybělo ale k životu není nezbytně nutné,jsou autobusy,vlaky,a taky mobil bych dokázala oželet

Honzucha

Obešel bych se bez všeho kdybych musel. Nejsem materialista a ani rozmazlený člověk.

Miroslavst

http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/zebricek ti všichni

Martina S.

Bez auta bych se asi obešla a bez alkoholu asi také, ale horší by to bylo s cigaretami a se sexem který ve výčtu nejsou, bez toho bych se asi neobešla.

salsa verde

bez mých dětí

aramah

Krom toho alkoholu vše a spoustu a spoustu a spoustu dalších věcí.

quentos

bez auta klidně … nemám řidičák, všude jezdím vlakem a nemůžu říct, že by mě to omezovalo ;{))>

Michal

Alespoň jednoho kamaráda a PC.

Bunnik

Bez auta bych se obešla, stejně jezdím všude vlakem.

Bez mobilu bych se obešla, beztak si píšu/volám skoro jenom s přítelem (tedy obešla za předpokladu, že by byl často se mnou :))

Ale bez alkoholu… obzvlášť bez vína bych se rok neobešla. Už jen, aby mi bylo lehčeji bez auta nebo mobilu, dala bych si skleničku dobrého červeného vína :)

nabubindes

to záleží na situaci, představovat si něco, je maximálně neoběktivní… za určitých okolností dokážeš lecos a ani by tě to nenapadlo! neumím na to odpovědět, co chceš slyšet? asi moc přemýšlím…

ReHu

Na pustém ostrově bych oželela asi toto vše, ale v běžném životě by mi absence mobilu či auta hodně komplikovala život i práci.
Bydlím kousek za městem, ale bez auta to je bída. Stejně tak bez mobilu se přeruší téměř veškeré pracovní styky.

anonym

Aranah gratuluji k měsíčnímu úspěchu a držím palečky pro pevnou vůli a odhodlání