Avatar uživatele
ReHu

Bez čeho byste se nedokázali 1 rok obejít? Auto, mobil.telef., alkohol?

Otázka padla na slovenských odp.
Doplňuji:
Uvádějí se zde záměrně tyto 3 údaje. Jinak bych také mohla mít na mysli třeba jídlo 🙂, bez kterého to také nejde.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, aramah, nabubindes, Bunnik, iceT, Martina S. před 4963 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Kdybych si musel vybrat jeden z těchto tří údajů,tak bych se těžko obešel bez mobilu.Ono stačí když si ho někdy zapomenu doma a jsem celý nesvůj.Je zajímavé že před nějakými dvaceti lety jsem ani nevěděl co to je.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
wenda

U mě to je jednoznačně hudba..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Bez přátel…partne­ra.....dětí..­...kávy.....mo­bilu.....atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

nepiji,takže bez alkoholu vydržím,nedokážu si představit být bez své rodiny,a bez lidí kolem sebe,technické věci jako auto by mi sice chybělo ale k životu není nezbytně nutné,jsou autobusy,vlaky,a taky mobil bych dokázala oželet

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Honzucha

Obešel bych se bez všeho kdybych musel. Nejsem materialista a ani rozmazlený člověk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/zebricek ti všichni

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Bez auta bych se asi obešla a bez alkoholu asi také, ale horší by to bylo s cigaretami a se sexem který ve výčtu nejsou, bez toho bych se asi neobešla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

bez mých dětí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Krom toho alkoholu vše a spoustu a spoustu a spoustu dalších věcí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

bez auta klidně … nemám řidičák, všude jezdím vlakem a nemůžu říct, že by mě to omezovalo ;{))>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Alespoň jednoho kamaráda a PC.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bunnik

Bez auta bych se obešla, stejně jezdím všude vlakem.

Bez mobilu bych se obešla, beztak si píšu/volám skoro jenom s přítelem (tedy obešla za předpokladu, že by byl často se mnou :))

Ale bez alkoholu… obzvlášť bez vína bych se rok neobešla. Už jen, aby mi bylo lehčeji bez auta nebo mobilu, dala bych si skleničku dobrého červeného vína :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nabubindes

to záleží na situaci, představovat si něco, je maximálně neoběktivní… za určitých okolností dokážeš lecos a ani by tě to nenapadlo! neumím na to odpovědět, co chceš slyšet? asi moc přemýšlím…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ReHu

Na pustém ostrově bych oželela asi toto vše, ale v běžném životě by mi absence mobilu či auta hodně komplikovala život i práci.
Bydlím kousek za městem, ale bez auta to je bída. Stejně tak bez mobilu se přeruší téměř veškeré pracovní styky.

před 4963 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Aranah gratuluji k měsíčnímu úspěchu a držím palečky pro pevnou vůli a odhodlání

před 4963 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek