Anonymka23

Bejvalej je na mě zlej a jeho kamarádi mě neustále urážej. Je možné, že se jim to vrátí?

muj bejvalej kluk a jeho kamarádi mě neustále urážej, je možné, že se jim to vrátí?

Odpovědi
da ny

Je to nepravděpodobné.

anonym

Říká ti něco karma?

Tw!st

S přístupem „myslíte žr se jim to vrátí?“ Si nijak nepomůžeš

zjentek

Jestli to takhle věrohodně vykládáš všude, tak už se jim to vrací.

anonym

Proč by se jim to mělo vracet? Kdyby něco jako karma vůbec existovalo, svět by byl plný jen „hodnými“ lidmi.

chali

Pokud nebudeš nic dělat, tak ne.