kurec

Při stisknutí ALT + TAB nefunguje zvuk. Lze to nějak napravit?

Během ALT + TAB Nefunguje zvuk lze to nějak napravit?

Když dám zkratku ALT + TAB tak se mi během toho než se to přehodí nejde zvuk ale před tím a po tom už jde toto se děje jen na windows 10? na Windows 7 to normálně zvuk jel. A nebo to jde někde v nastavení win 10 povolit ten zvuk ?

Odpovědi
Cenobita

Pokud si chce některé klávesové zkratky ozvučit, je pro to funkce Windows: Ovládací panely/Možnosti usnadnění (ikona kolečkového křesla)/Ozvučení kláves, Funkce jedním prstem … apod.