Tenten

Poradíte, jak se používá krémový peroxid Oxi Kallos Professional 12 % ?

Koupila jsem si krémový peroxid Oxi Kallos Professional 12% Ale je to krémový peroxid. A ja netuším jak ho mam použít. Prosím o radu.

Barvení vlasů peroxidem.

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Nejlepší odpověď
annas

"Specifikace Kallos Oxi krémový peroxid 12% pro profesionální použití (Oxidation Emulsion 12%
l
Popis produktu

Oxi Oxidation Emulsion 12% – Oxidační činidlo během barvení

zesvětlí vlasy o 3–4 odstíny
lze použít pro všechny typy barev
krémová konzistence se dobře aplikuje
šetrný k vlasům

Použití:

Smíchejte ve správném poměru s barvou na vlasy a aplikujte dle návodu na obalu

Používá se jako oxidační činidlo během barvení, odbarvování nebo melírování."

https://barvy-vlasy.heureka­.cz/kallos-oxi-kremovy-peroxid-12-pro-profesionalni-pouziti-oxidation-emulsion-12-snc78-60-ml/specifikace/#sec­tion

Přece by měl být na obalu návod.