waltík

Ban co vi na to?

V této otázce se ptám jestli vám v minecraftu připadá rozumný Ban.

Ještě něco:

A jak se má nahlásit člověk co Bany zneužívá. (mně se bany nelíbí)

Odpovědi
ixpektix

BAN máš většinou za porušení pravidel serveru, cheating, hacking, veci v rosporu se zákony ČR, griefing (vykrádání). ( popř jako důkaz požaduj screen shoty !)
Pokud Ti někdo dal ban schválně, tak většinou má ten server teamspeak, skype…, tak se snimi nějak dohodni popř běž na jiný server, kde máš např kolem 70 lidí, tam by se takové věci dít neměly.