Džuls

Balík/obálka

Môžem poslať knihu cez poštu aj v klasickej obálke ( veľkej,bielej) alebo to musí byť len tá ,,bublinková" obálka?
Doplňuji:
Ďakujem za tak rýchle odpovede 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

V jákekoli. V obyčejné je ale větší riziko poškození. Neni ani třeba obálka, stačí zabalit do papíru a přelepit, nebo převázat.

Další odpovědi
Deli

Kniha jde poslat i v klasické obálce.
Cena dle váhy, raději tedy z pošty.

jmhad

Jak říkají kolegové i v klasické.Já bych ale zvažoval hodnotu knihy.Brak bych poslal v obyčejné a u klasika či encyklopedie bych těch pár korun za bublinky,které ji lépe ochrání, přidal.