Adamos

Balík na poštu, vyplnění údajů na krabici… Více dole.

Mám na Vás menší otázku. Posílám balík na poštu. Na odeslání obsahu krabice, jsem si koupil krabici České pošty. Chci se zeptat, jestli se do místa adresáta uvedené na krabici píše adresa adresáta nebo se tam píše pošta, na kterou to chci poslat. Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi
leporela22

no tak to nevim ale když jsem si nechal poslat balík na poštu přišla mě jen sms že už je na poště takže asi není ale radši ji tam napiš.