aramah

Badoo, co je to za stránky?

Přišlo mi to E-mailem, vůbec nemám páru o co jde děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Aranah před nedávnem tady na Badoo padlo hodně otázek zadejte si to do modré lišty je tam spousta názorů,taky tam najdete varování že tyto webové stránky jednak moc často nejdou načíst a jednak že zneužívají data registrovaných

Další odpovědi
SpeedyCZ

Něco jako Facebook, jen je to podle TV Nova podvodná stránka, takže nechodit!

Jahoda

V žádném případě se tam neregistrujte!! Já to jednou udělala a nevěděla, že to je seznamka. Ozývali se mi muži, že se mnou chtějí sex apod. Navíc mi chodili i e-maily, že mi tam někdo poslal zprávu. Byly jich miliony. Dále si to natáhne kontakty, které máte ve Vašem adresáři na e-mailu a všem to rozešle pozvánku, že je tam zvete. Takže vůbec nepřihlašovat – raději tam ani nechodit.

anonym

Badoo Je internetová seznamka

MARTI-V

Šílenost,nikdy jsem se tam nepřihlásila a přitom mi pořád chodí maily s tím,že mi někdo poslal zprávu a zve mě na Badoo!! Jsem na ty maily už úplně alergická a nepodařilo se mi zjistit,jak je zrušit ☹