mj81

sociální síť Badoo.com

Přišla mi pozvánka do sociální sítě Badoo.com. Než se zase někam přihlásím, zajímalo by mě, co je vlastně Badoo zač, čím je zajímavé a čím se liší třeba od facebooku nebo lide.cz

Nejlepší odpověď
anonym

Badoo.com je vyloženě seznamka,jak se tam člověk jednou přihlásí,tak pomalu odsud není úniku.

Další odpovědi
Jahoda

Musím souhlasit s Badem. Já jsem pozvánku také dostala a myslela jsem si, že je to něco jako facebook, ale bohužel to byla ta seznamka. Když jsem se tam po týdnu přihlásila, měla jsem kolem 150 zpráv od nějakých mužů a kolem 750 se se mnou chtělo sejít.. Únik z této stránky jsem vyřešila tak, že už tam nechodím a nebyla jsem tam asi dva měsíce. Seznamku nepotřebuji, protože jsem velice šťastně zamilovaná a svého přítele bych neměnila. 🙂

Miroslavst

Na badoo jsem registrovaný a dosud mi žádný mejl nepřišel. Tak nevím o čem to mluví. Ono jde o to, jak si to člověk nastaví. I zde na odpovědích se dá nastavit jestli chci nebo nechci týdenní souhrn apod.
Jinak nevím, nevidím v tom nic špatného, zato facebook mi po přihlášení nabízí různá přátelství přátelů a jejich přátelů. Tak teda nevím. jinak já osobně nepovoluji žádné klikání na stažení emailových kontaktů apod.
a jen pro zajímavost z facebooku mi přišlo více mejlů, z badoo žádný. Tak si to přeber.

anonym

Milý uživateli badoo, pozvánka je generovaná jejich skvělým počítačem a ve skutečnosti vás nikdo živý nepozval. Víte? Badoo bych přirovnal ke sbírání kamení které se pak z kapes vysype protože se k ničemu nehodí. Ještě něco co jsem vyčetl: Jak může emailem přijít pozvánka? Takhle. Někdo z vašich blízkých kdo vás má v mejlovém adresáři je na Badoo registrován a nevědomky zadal ke svému e-mailu stejné heslo. Oni nic nečtou, nic nesmažou, jen ten jejich program hledá další adresy v emailovém účtu.

Radovan M

Určitě bych se neregistroval, je to podobné jako Facebook, každý den Vám chodí desítky Emailů :)