Pavča

poradte co mam delat abych se dostala na badoo pocitac jsem zestartovala a nic

ahoj chci si najet na badoo a kdyz tam najedu tak se mi tam objevi The service is temporarily down co to znamena a navic kdyz si tam chci dat foto tak mi to vubec nenacte nic

Odpovědi
blesk26

Znamená to, že jim to dočasně nefunguje, ty s tím nic nenaděláš, musíš počkat, až to oni nahodí.

Ala81

ja bych se na badoo zrovna moc nepripojoval, viz. odkaz

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/software/171876-socialni-internetova-sit-badoo-vyuziva-kontakty-z-e-mailu-uzivatelu.html