Niikii

Babiččin oběd

Dobrý večer, mám problém, zítra mám jet na oběd k babičce a rodině(bratranec a sestřenice) s to pravda). Prostě opravdu a to nejsem vybíravá v jídle. Pojedu tam nechci aby byla smutná,ale musím se vymluvit abych nemusela jíst. Nevíte jakou výmluvu použít?řekla bych zubař,ale zítra je přece neděle:-( Děkuji

Nejlepší odpověď
Jahoda

Řekni: „Babičko, nezlob se, ale já nemám hlad, ani chuť, protože mě bolí břicho.“. Uznávám, není to moc dobrá výmluva, ale prozatím mě nic nenapadlo.

Další odpovědi
sobol

Až přijedeš k bábrli tak před ní slupni dvě tabletky živočišnýho uhlí (to ti neublíží) a máš klid.

verka

Jeď dřív a pomáhej při vaření.

FOG

A proc to tak komplikujes?
Pokud drzis dietu,tak to klidne vse rekni,.snad existuje nejaka demokracie.
a poklud ti jidlo od ni nechutna,tak to je otazka jina. Asi bys ji urazila atak se snaz to snist,neni to preci kazdy den.

Miroslavst

Zubní pohotovost funguje i v neděli ne?
Tak řekni, že máš za sebe náhradu-mě a já klidně pojedu se zadarmo najíst.

bestak

Tak řekni, že jdeš na odběr krve a je novinka, že se kvůli tomu nesmí 24 hodin jíst. Anebo výmluvy jako že držíš hladovku proti komunistům, střevní potíže, nová neviditelná rovnátka… Možností je spousta a fantazii se meze nekladou 😁