ReHu

Až pojedu tunelem Blanka, jak je značen výjezd, kterým mám vyjet, když potřebuji na ul. Mil. Horákové?

Díky.
Pojedu na Letnou:-)

Nejlepší odpověď
gecco

Pojedeš odkud? – resp. kam?
😉
Na Milady Horákové ústí dva výjezdy

  • na Letné (to bude značeno jako Holešovice, Bubeneč…) – A
  • u Hradčanské (tam bude Dejvice, Malá strana…) – B

Dá se orientovat i podle toho, že ze strany od Troji jde o tunely

  • Bubenečský (končí výjezdem, který jsem označil A)
  • Dejvický (končí B)
  • Brusnický (za ním je výjezd na Břevnov, Řepy…)

__________________
Tak pokud budeš najíždět od Troji, bude to první výjezd…
Pokud najedeš jinde, koukej po značení Letná, Holešovice, Bubeneč…
😉

Další odpovědi
JájsemRaibek

Dle mého skromného názoru, hraničícím s přesvědčením bych řekl, že ten výjezd v tunelu Blanka bude označen šipkou :)

Ale abys neřekla, že tě nemám rád, tak bude označen U Vorlíků :)
tady si to přečti, je to taová hezká brožura
http://www.pra­ha.eu/public/9f/7d/8­5/2084495_612949_BLAN­KA_A4_BROCHURE__1_­.pdf

gecco

Raibeku – ta úžasná kruhová ´křižovatka´ je jinde – ale je fakt kouzelná…
Při prvních průjezdech (pokud jsem nepokračoval tunelem) jsem tak ze 30% jel jinam, než jsem původně chtěl…
😉