Až kolik času mají rodiče oficiálně na to, aby pojmenovali novorozeně?

Nejlepší odpověď
marci1

1 měsíc. 🙂
https://radio­zurnal.rozhlas­.cz/nenechte-se-nutit-jmeno-pro-dite-nemusite-vybrat-pred-porodem-6286362

Další odpovědi
orestez

Ježíš kolik je hodin já to nestihnu. Musím si zajet do skákacího centra pak prohodit kámošku přes dveře než vodjede. No ten můj přítel z minulého roku, co ti budu poví. No a on málně chytil za ruce toho pavouka, teda za nohy a měl napřáhlý ty kusadla jo? A než ho pustil na strom gde ho sežere ten pták, tak mu dal jméno Ferda. Počkej, já ti to chtěla dopovědět. No, honem zavolej sanitku, že ze mě leze Ferda!

JáJsemKarel!

Mají na to 60 vteřin…
Tik. Tak. Tik. Tak. Tik. Tak. Tik. Tak. Tik. Tak. Tik. Tak. Tik. Tak. Tik. Tak. Tik. Tak. Tik. Tak. Tik. Tak. Tik. Tak. Tik. Tak. Tik. Tak. Tik. Tak. Tik. Tak. Tik. Tak. Tik. Tak. Tik. Tak. Tik. Tak. Tik. Tak. Tik. Tak. Tik. Tak. Tik. Tak. Tik. Tak. Tik. Tak. Tik. Tak. Tik. Tak. Tik. Tak. Tik. Tak.

Nestilhli to! Dítě bude vhozeno do koše. :-/