pepe88

Až dostane Kajínek milost, dozvíme se pravdu, jak to bylo?

To se asi nebude líbit lidem, co v tom jsou namočený.

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Nedovíme. Kájínek bude stále tvrdit, že je nevinný, ale to není důkaz nevinnosti. Přeživších a zároveň důvěryhodných svědků moc není. Pokud Kájínek navíc dostane milost, nikdo se v jeho případu už šťourat nebude – pokud si ho opět někdo nenajme.

Další odpovědi
Kepler

To ani náhodou, ani ten srandista Zeman pravdu nezná. V ohrožení života můžou být jen ti, co o tom opravdu něco vědí.

Drap

Nedozvíme. Neni pro to ani důvod. Soud byl ukončen a nic se nebude znovu šetřit.

hapiky

Pravdu se dovíme jen tehdy, když se skutečný pachatel přizná(třeba pod tíhou svědomí), to ale nehrozí.

da ny

Zřejmě se nedozvíte nic (mne to ani nezajíná) ;)…
Setkala jsem se s názorem, že pokud dostane milost, někdo se už o něj „postará“

Zvědavý

Myslíte že 23 let i když to s největší pravděpodobností neudělal je málo ?

marci1

Dostane milost, v jeho případu je údajně více nejasností, ale pravdu se nikdy nedovíme. 🙂
Milost je akt milosrdenství, ne nesouhlasu se soudním výrokem.

Medulka.013

Kajínek nebude nikdy z vězení propuštěn, ale kdyby teoreticky byl, tak by na něho prakticky byl spáchán atentát.