crazyking

axa spořící účet

Víte někdo, proč axa chce k aktivaci spořícího účtu, číslo účtu odkud přijde první platba? přece by stačilo, aby byla podmínka platba z jakéhokoliv účtu a ne dokládat účet :/?

Odpovědi
fablen

Účet u AXY mám delší dobu a jsem s ním spokojená. Proč potřebují doložit účet klienta u jiné banky nevím, dle mě je to jen pro jejich kontrolu, že první platbu dobře spárovali s novým číslem účtu.