escrito

Autosedačka

Chci si koupit tuto autosedačku nevíte někdo jak asi dlouho dítě jezdí ve vlastních pásech než se odejmou? Omlouvám se ža zakládám nové téma ale nikde jsem to nenašel Děkuji :nevim:

Nejlepší odpověď
martinacek

Dokuď mu jsou, máme podobnou. Dceři je 3,5 a už zhruba rok, rok a půl jezdí s pásama od auta, protože už jsme je nezaply a v zimě přes zimní věci už tuplem ne.