Daniel90102

Chtěl bych na YouTube dělat sestřih videoher s hudbou. Lze se vyhnout poplatkům za autorská práva a licence?

Zdravím, chtěl bych na YouTube dělat sestřih videoher s hudbou, jelikož začínám nechce se mi kupovat a shánět licence, takže jak můžu určitou skladbu použít, abych se vyhnul copyrightu, můžu třeba vzít skladbu, kterou chci, a potom ji dát do popisu videa? Nebo přímo ve videu poukážu na tvůrce skladby?

Odpovědi
elkon

Takových hloupostí je všude dost, ale nelze používat nic, co není autorizováno. A to stojí peníze.

Petrklic44

Pouzivej NCS hudbu

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Daniel90102

Nó a když bych chtěl koupit licenci jak to mám udělat to stačí napsat jenom tomu skladateli „tvůrci“ , " ahoj, chtěl bych koupit licenci " nebo jak to funguje, vůbec to nechápu