Auto na leasing

Dobrý den,

chci se zeptat, zda je možné vzít si auto na leasing při PC 300 000 když jsem na Úřadě práce. V hotovosti mám asi 100 000,– které bych použil na nákup vozu.

S placením splátek by nebyl problém.

Děkuji a žádám jen o seriozní rady Děkuji

Nejlepší odpověď
slimaczek

Leasingová společnost bude chtít především doložit vaše příjmy. Pokud je patřičně doložíte a společnost je schválí, není problém. Částku 100 000,– Kč můžete použít jako akontaci, splácet budete zbytek. Podle délky splácení se vám upraví výška splátky.
Měl jsem dvě vozidla na leasing a nebyl problém. Ale nebyl jsem na ÚP. Přesné informace by vám podal přímo prodejce vozidla nebo leasingová společnost.

petrdostal

Dobrý den, asi hodně záleží, jak se konkrétně domluvíte. My jsme si vzali auto na operativní leasing z https://podba­baoperak.cz/vol­kswagen/ a na všem jsme se skvěle dohodli. Operativní leasing je dobrá volba financování nového auta.