Poradíte dobré auto do 100.000 Kč?

dobré auto do 100000 Kč

Odpovědi
Rokio

Doporučuji nepříliš staré nebourané ojeté auto z autobazaru. Dobrý tip je auto Škoda. Má poměrně nízkou spotřebu a dobře se na něj shání náhradní díly.

Dobrá je Škoda Fabia.

Dále je dobrý nápad kupovat auto s odborníkem, pokud nechceš koupit opravené bourané auto.

Edison

Všechno špatně!! A proč? V první řadě je potřeba si ujasnit obsah pojmu „dobré auto“!!!! Pro každého a pro každý účel je to toiž zcela něco jiného!!!

mzm

Třeba tohle by nemuselo být špatné:
http://www.rcau­to.cz/zbozi/9474/Trax­xas-E-Revo-1-10-Brushless-TQi-BlueTooth-TSM.htm
a je to nové.

květák75

Ahoj, ono asi taky dost záleží jestli se pohybuješ v městském provozu, nebo mimo. Jestli v auě jezdíš sám, nebo máš velkou rodinu. Já osobně jsem si nedávno do města koupal Fabii z https://www.truck1-cz.com/ Většinou jezdímve městě a navíc sama, takže na to je podle mě fabie naprosto ideální.

Porkman

Felicie na Bazoši

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.