pajik74

asistentka kancelarskeho prodeje co si pod tim mam predstavit? potrebuji to vedet co nejdrive dekuji

Odpovědi
zzzzz

Telefonování a obtěžování lidí.

Beer4Real

nejspíš ti dají za úkol obvolat co nejvíc lidí a vnutit jim produkt té vaší firmy

anonym

Otravové , lidi něco jako měšťáci atp. , sice oni za to přímo nemůžou ale jsou otravní …

Alesh

asistentka jinými slovy: holka pro jednoho = Janičko, uvařte mi kávičku. Janičko, kdyby mě někdo hledal, tak jsem na pobočce…

Lyn

Konkrétně takto je nazývá jedna nejmenovaná firma (Zep**r neboli Home ar*) s velmi negativnímy ohlasy na tyto pracovní pozice. Budeš lidem něco drahého vnucovat. Pokud můžu poradit, jdi od toho. Jinak bych ale popis ,,asistentka,, nezatracovala.