Marty Koller

Asi se vám to bude zdát divné, ale co mám udělat, abych zapadl do „devadesátek“ (1990–1999)?

Vím že tyto otázky mám často ale zajímá mě, jak se chovat a jaké nosit trička?

Asi se vám to bude zdát divné, ale co mám udělat abych zapad do devadesátek? 1990–1999

Odpovědi
Hufnágl

Chovej se jako havloid a nos trička s Havlem s jeho úsměvem.

anonym

Tak hlavně nenuceně. Nelze nekriticky milovat vše z devadesátek. Navíc, zapad do devadesátek? Co takhle jít dál a brát to jako inspiraci? Dnes ti nikdo nezakazuje nosit, co se ti líbí – tak se podívej, co se nosilo. Zapátrej, co se poslouchalo a když tě to osloví, poslechni si to – dnes to nepodlehá cenzuře.

Kultura devadesátek byla v různých zemi jiná, takže nelze zobecňovat. Záleží, co hledáš. I lidé z devadesátek se nějak posunuli.

Hodně zdaru.

Kelt

To by mne zajímalo proč? Já mám takovou dceru, která mne soustavně vytáčí. A že by tato generace byla nějaká extra s novými nápady, nevím. Ale je to tvé přání. Já si zase přeji, aby občas všichni z bytu vypadli na pár dní.

anonym

Hufnágl: No strčit devadesátky do jedné osobnosti je opravdu klasa. Zamyslel jste se někdy nad tím? To už je posedlost. I jako ironie to není vtipné.

Hufnágl

Havloid odpověděl.

anonym

To byste se divil. Havla rozhodně nemám v oblibě, vlastně prezidentem měl být někdo jiný.