Avatar uživatele
Marty Koller

Asi se vám to bude zdát divné, ale co mám udělat, abych zapadl do „devadesátek“ (1990–1999)?

Vím že tyto otázky mám často ale zajímá mě, jak se chovat a jaké nosit trička?

Asi se vám to bude zdát divné, ale co mám udělat abych zapad do devadesátek? 1990–1999

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 1346 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Hufnágl

Chovej se jako havloid a nos trička s Havlem s jeho úsměvem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tak hlavně nenuceně. Nelze nekriticky milovat vše z devadesátek. Navíc, zapad do devadesátek? Co takhle jít dál a brát to jako inspiraci? Dnes ti nikdo nezakazuje nosit, co se ti líbí – tak se podívej, co se nosilo. Zapátrej, co se poslouchalo a když tě to osloví, poslechni si to – dnes to nepodlehá cenzuře.

Kultura devadesátek byla v různých zemi jiná, takže nelze zobecňovat. Záleží, co hledáš. I lidé z devadesátek se nějak posunuli.

Hodně zdaru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

To by mne zajímalo proč? Já mám takovou dceru, která mne soustavně vytáčí. A že by tato generace byla nějaká extra s novými nápady, nevím. Ale je to tvé přání. Já si zase přeji, aby občas všichni z bytu vypadli na pár dní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Hufnágl: No strčit devadesátky do jedné osobnosti je opravdu klasa. Zamyslel jste se někdy nad tím? To už je posedlost. I jako ironie to není vtipné.

před 1346 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hufnágl

Havloid odpověděl.

před 1346 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To byste se divil. Havla rozhodně nemám v oblibě, vlastně prezidentem měl být někdo jiný.

před 1346 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek