Panthe

Asi jsem úchyl a prase a napadají mě perverzní a úchylné myšlenky, dá se to nějak léčit ?

Rád bych miloval pouze jednu ženu, ale mám dojem, že mě přitahuje kde kdo, mám spoustu úchylných a perverzních myšlenek. Rád bych s tím něco udělal, ale nevím jak začít. Mohl by jste mi někdo prosím poradit jak se v takové situaci postupuje a zda se to dá nějak léčit ? Jen bych přiblížil, není to tak, že bych to nemohl ovládat, ale štve mě, že mě takové myšlenky vůbec napadají. Snažím se je maximálně v sobě popírat a nedávat najevo, ale když se zamyslím sám nad sebou, mám dojem, že mě to dost blokuje, jak v osobním životě tak ve společnosti ostatních lidí.

Nejlepší odpověď
Lgee

https://www.boh­nice.cz/

Zdroj: google.com

Další odpovědi
klumprt

Pokud se dovedeš ovládat a nedostáváš se kvůli svým vášním do nějakých nepříjemných situací (obtěžování žen, sebeukájení mimo soukromí apod.), pak si myslím, že by nemuselo jít o nějaký nenormální stav.
Není taky jasné, co jsou to ty tvoje perverzní a úchylné myšlenky. Pokud jsou to představy o běžných sexuálních aktivitách s protějškem patřičného věku, rovněž to není nic špatného.
Pouze v případě, že by ti tvoje fantazie vyloženě překážely v běžném životě, měl bys problém se sebekontrolou, nebo by narušovaly tvoje pracovní nebo studijní nasazení, tak bys to měl to řešit s odborníkem. Nejlíp se sexuologem.

Když to vezmu podle sebe, tak ženu mám taky jedinou, ale stejně neodolám a se zalíbením a představivostí se ohlížím za jinýma. Ovšem reálně (skutky) jsem naprosto věrný té jediné.

Kelt

A jak víš, že ostatní nemají ještě horší myšlenky, které jsou ještě perverznější a úchylnější. Myšlenky si nevybereš, ale zabývej se nějakou činností, zapoj nějak mozek a budeš myslet na jiné věci.

elkon

Navštiv psychologa. Nepotřebuješ žádné doporučení.

anonym

Popravdě nevidím problém. Pokud tím nikoho neobtěžuješ nebo neporušuješ zákon, tak je to jen tvoje věc (případně tvoje a tvé chápající a benevolentní přítelkyně/pří­telkyň) takže proč tě to vlastně štve ? Jen proto že by ti to nějaká bába Nováková místní drbna neschválila ? Protože kvůli tobě samému tě to asi neštve, pokud jsou to tvé niterní potřeby … pořád úplně nerozumím v čem vidíš nějaký problém.

anonym

Navíc, … pro určité ženy je řekněme uvolněnější a bohatší fantazie u partnera naopak přínosem. Najdi si právě takovou a budete spokojení … easy as that.

Panthe

Problém bych viděl v tom, že to vytěžuje mozek úplnýma zbytečnostma. Raději bych se zajímal v hlavě o něco jiného, třeba.. nápady na výlet.. .. … … … .. nebo cokoliv jiného, úplně jsem skrze to ztratil chuť stýkat se s ostatníma lidma. Mít mysl generující choutky a zároveň odsuzující svědomí… je to jak pocit když se ve vás bije potenciální dobro a zlo, peklo a nebe… asi někam zajdu.