jackon

Jak je to s 24. dílem 2. řady seriálu „Arrow“?

Zdravím,
nedávno jsem se začal dívat na seriál Arrow. Právě ho dávají každý pracovní den kolem 17:45 na Fandovi (možná je to už repríza).
Pár dnů mi ale vrtá hlavou jedna věc. Díval jsem se do programu, jestli budou dávat i 3. sérii, ovšem místo 3. série jsem zpozoroval, že v úterý mají dávat záhadný 24. díl.
Proč záhadný? Dle všech oficiálních zdrojů má totiž série (i všechny ostatní) dílů 23.

Nejdřív jsem si říkal, že to bude asi nějaká chyba a dívám se na program moc dopředu. Jenže už je sobota a už by program snad mohl být tak nějak v pořádku. Díl se vyskytuje i na Voyo (leč nemám účet, abych to ozkoušel).

Přikládám odkazy:
http://fanda.no­va.cz/rubrika/pro­gram?epg_date=2015-10-06&epg_time=16%3A00
http://fanda.no­va.cz/rubrika/pro­gram?CZepgDeta­il=25061249
http://voyo.no­va.cz/product/se­rialy/47280-arrow-2-serie-24-dil

Nevíte někdo, jak je to s tím dílem? Jsem z toho trochu zmatený.
Když už se ptám – nemáte ještě tušení, kdy se bude vysílat nadabovaná 3. série?
Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
arachis

Tento díl je sestřih předešlých dílů.To někdy američané dávají na začátek nové řady,pokud byla mezi nimi větší prodleva.

Další odpovědi
iceT

Oni v tom mají všude celkem bordel, na Serialzone byly u první řady uvedeno jen 21 dílů, až jsem to měla vypálený, tak tam dodali další dva díly. U jiných seriálů se to stává taky. Podle mě bude chyba v tištěném programu.

jinsun

No vzhledem k tomu ze se treti sezona na stanici CW dovysilala letos v kvetnu, tak predpokladam ze to bude az tak za dva roky.
Btw, koukej se na to s originalnim dabingem, je lepsi, naucis se trochu anglicky a hlavne pristi tyden zacina iv. sezona takze nemusis cekat ;)