bubukaa

arachnofobie

je normální bát se i malinkatých pavoučků moje rodina mi pořád říká že ne jaký je váš názor?A nevíte případně jak sé této fobie zbavit?skoušela jsem se na pavouka dívat ale tak nák jsem se ho začla bát víc…

Nejlepší odpověď
Fallen Angel

záleží na tom, jestli máš opravdu arachnofobii, tzn. jestli z těch pavouků máš opravdu až panickou hrůzu, nebo se jich jenom štítíš.
→ pokud máš fobii, tak s tím asi nic neuděláš
→ pokud ne, tak opravdu – dívej se na ně: na malé a až je budeš „znát“, nastav ruku, ať ti přes ní přelezou. Věř mi, pavouk (pokud to není jedovatá tarantule, ale předpokládám, že nežiješ v pralese) ti nic neudělá, on o tebe nemá zájem, bojí se tě víc, než ty jeho (možná 😁 ). A navíc – jsi větší, můžeš ho kdykoli zabít jedním plácnutím, zato on by se s tebou musel pěkně namakat. 😁

Každý máme strach z něčeho, ale nejlepší je tu věc poznat a brát ji, že prostě je.

Další odpovědi
ReHu

Tak se dívej na malé pavoučky a až to bude OK, začni sledovat malinko větší atd.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.