Avatar uživatele
pcMan

Anonymous OS 0.1

Ahoj lidi, stáhl jsem si tento systém, nabootoval a tam jsem skončil. Nevím jak se dostat do systému. Vyžaduje to po mně heslo do účtu „anonymous“. Zkoušel jsem se dostat do účtu Guest a to jde, ale to podle mne není ono. Chybí tam spousta programů, které by tam podle popisu systému měli být. Tak by se chtěl zeptat jaké je to heslo nebo jak se mám dostat do systému. Předem moc dík
Doplňuji:
Nemejte blby keci, chci akorat zjistit jak to funguje.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: pcMan

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 4434 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
player242

Stáhneš si „hackerský“ operační systém a nevíš heslo ?
Doplňuji:
RomanP: + Věk a bydliště a kdy nejsi doma

Upravil/a: player242

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
RomanP

To je tak když lidé stahují každou blbost, aniž by o tom něco věděli. Napiš majitelům toho výtvoru, že jsi velký hacker jen, že nevíš takovou maličkost a to je heslo. A ještě jim k tomu dopiš veškeré svoje pravdivé iniciály včetně čísel bankovních karet a rodného čísla a čísla OP. Přidej tam ještě svou fotečku aby to měli snadnější
Doplňuji:
tak si ten OS vyzkoušej a nepiš sem blbé otázky

Upravil/a: RomanP

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Funguje to asi tak, že už teď může bez tvého vědomí klidně ovládat tvůj PC autor toho OS, neboli skutečný hacker 😁 !
Doplňuji:
P.S: dost dobrej nick, na takovou otázku! 🙂

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
florecilla

Ahoj, heslo je ANON. Ale to jsi si mohl najit na google. Jinak jak jiz nekdo psal nekdo muze pouzit tvuj komp, jo to se muze stat. Budes slouzit jako bily kun. ale to se muze stat i bez tohohle OS, jako napr. Pouzivanim aplikace TOR.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rake

Milý Jane, docela si sem nenapsal své jméno i příjmení. Nevím jestli si se svým mozkem v pořádku … Přestaň si prosím hrát na rádoby „hekra“ ;) … Pac a Pusu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

PísíMane, tady nemůžeš přeci čekat, že ti někdo poradí s nějakým hackerským OS. To si musíš jít na nějaké fórum, kde se to řeší, zadej do Googlu " Anonymous OS forum".

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DDarent

jelikoš to neni on! Os od anonymousu je pouze výmysl, prorože Anonymous tvrdí, že nic takovýho neudělal a hned se objevily desítky OS, protože věděli, že to bude hledat spousta lidí! některé možná budou obsahovat několik programů, ale na jeho provoz budeš potřebovat vysoký programátorský schopnosti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ptcadmin

heslo je anon alespoň mě o funguje

před 3938 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek