Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

Ani jedno ani druhé, nýbrž:

Bude to divadlo, kandidovat budou lidi za politické strany, ale budou se dušovat, že jsou nezávislí.
Ještě si počkám

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

V případě přímé volby prezidenta si budeme volit reprezentativní a moudré osobnosti nezávislé na politických stranách.

Snad jen dodám, že jsme se všichni dostali do stadia, kdy nevěříme ani jednomu nebo jen velmi málu politikům. Pracuji ve výzkumech mezi lidmi a slyším, jak jsou všichni naštvaní a zdeptaní tím, co tu jimi zvolení politici předvádí a vymýšlí za hovadiny a dřou z už tak chudých lidí poslední zbytky toho, co ještě můžou vzít. Populistické a nákladné předvolební programy u přímé volby prezidenta nepředpokládám, neboť ti rozumní kandidáti jistě ví, že předvolební show a sliby jim už většina lidí neuvěří. A toho, kdo bude mít populistickou show a program, toho já osobně volit nebudu. A taky se tu přiznám, koho volit budu – Jana Fišera, protože na mě působí velmi solidním a přirozeně inteligentním dojmem, i když na prezidenta je ho škoda, líbil by se mi spíš jako ministr financí. Škoda Janoty, byli bychom nyní o krůček někde jinde. Švejnara volit nebudu z jediného důvodu – ikdyž je zřejmě dobrý ekonom, myslím, že díky tomu, že tu nežije, nezná tady tu provázanou mafii a všudepřítomnou korupci, snadno by se nechal oblbnout některými politiky, kteří „umí chytře“ mluvit, jako třeba Kalousek nebo Schwarzenberg, jejichž totalitní pravice nás dostala tam, kde jsme.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bičiště

Ani jedno ani druhé, nýbrž:

Přímá volba nebude,politici se té možnosti zalekli.Senát to nyní neschválí,a jde teď o to na koho to neschválení svalit. Po neschválení se to „nestihne“ opětovně projednat v parlamentu a bude se volit postaru. Pokud se to nestane tak jak se domnívám, omlouvám se! Jsem jako skoro každý čech politolog, ale nepromovaný, tedy amatér, tak se mohu mýlit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ani jedno ani druhé, nýbrž:

Z každého asi tak trochu a k tomu obrovské divadlo na oblbování lidí,dozvíme se jen část informací které by jsme měli vědět.. další a další problémy.
Ještě pořád je ale šance, že přímá volba nebude, ale to nám stejně asi moc nepomůže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rosinka

V případě přímé volby prezidenta si budeme volit reprezentativní a moudré osobnosti nezávislé na politických stranách.

Nevím, jestli si budeme ihned volit reprezentativní a moudré osobnosti. Možná ani není zatím z čeho vybírat. Ale musíme mít co největší možnost to udělat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

V případě přímé volby prezidenta si budeme volit reprezentativní a moudré osobnosti nezávislé na politických stranách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zdennyve

V případě přímé volby prezidenta si budeme volit reprezentativní a moudré osobnosti nezávislé na politických stranách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
láďa1

V případě přímé volby prezidenta si budeme volit reprezentativní a moudré osobnosti nezávislé na politických stranách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

V případě přímé volby prezidenta nás čekají nákladné populistické show kandidátů různých mafií a výsledek nemůže být lepší než výsledek voleb do parlamentu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Ani jedno ani druhé, nýbrž:

NÝBRŽ CO, MÁM CHUŤ říct to jedno jediné sprosté slovo a to .....
je mi z těch lidí u koryt na zvracení..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
MK44

Díky, Venkovane, za úvodní reakci v anketě. Jen si dovoluji zapochybovat, zda Vaše odpověď je „Ani jedno, ani druhé, nýbrž“. Což ji započítat rovnou k možnosti nabídnuté jako druhé?

před 4491 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek