misskas

Anketa: Který obchod/supermarket nejvíce nesnášíte a proč?

Nejlepší odpověď
anonym

Jiný obchod nebo více odpovědi najednou

Hrušku nemohu posoudit, v životě jsem to neslyšela (a neviděla), ale Penny Marketu se vyhýbám, u Lidlu mi vadí nepraktické kasy. Celkově se dá říct, že do supermarketů moc nechodím a když už, tak tam, kde mají i pultový prodej.

Další odpovědi
Lucijej

Tesco

nekvalitní, mimo akce drahé, klame zákazníka

anonym

Jiný obchod nebo více odpovědi najednou

Doplňuji:
Nevím z kterých důvodů bych měla nějaký supermarket nesnášet. Naopak chodím do nich ráda i když ne tak často. U nás máme Penny Market a nově postavené Tesco. Byla jsem i v jiných obchodech a všechno bylo v pohodě.

hanulka11

Tesco

Doplňuji:
přijde mi tam strašný chaos – nevím nenašla jsem si v něm nic ,co by mne lákalo tam chodit.

ten který je

Albert

Doplňuji:
1.Plesnivé ovoce a zelenina
2.Drzé Ukrajinky za kasou,nebo brigádnice které vyšly ze zvláštní školy

Funna

Hruška

Doplňuji:
Hruška má otřesnou úroveň…aspoň u nás

demenceee

Tesco

Doplňuji:
nakoupime za 500 a doma je s prominutim ho*no :D

zzzzz

Albert

Doplňuji:
Albert, plesnivé maso omývaly octem, od té aféry jsem v něm nebyla a jsem si jistá, že tam ani nepůjdu. Jinak mi hodně vadí, jak v těch marketech pořád stěhují. Nebaví mě neustále zboží hledat, tak raději navštěvuji menší obchody.
Zákazníka klamou snad všechny obchody.
Udivuje mě označené zboží jako akce a přitom není zlevněné, tak co je to za akce??? Kaufland to dělá neustále.

david22

Jiný obchod nebo více odpovědi najednou

Doplňuji:
Nevím proč, ale moc mi nesedí Billa. Též nesnáším za kasou přidrzlé ukrajinky, které se neumí chovat v cizí zemi.

natybubu

Tesco

Poklička

Hruška

Alesh

Jiný obchod nebo více odpovědi najednou

Kika … kvůli těm dementním reklamám s tou naprosto dementní hudbou na pozadí.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=WSje­WaF90Rg

taxio

Jiný obchod nebo více odpovědi najednou

Doplňuji:
OBI
Strašný, líný, drzí personál
Kaufland
Když jsem odcházel, personál mě zastavil a začal prohlížet. Nic nenašly a když jsem odcházel ani se neomluvily ! Vybíral jsem tam dárek pro tátu, docela dlouhou chvíly, ale to že se mi neomluvily mě dosti zarazilo ! Od té doby už do Kauflandu nevkročím, hlavně ne do kauflandu v Plzni na Borských polích.