.anezka.

anketa- Jaké rocní období máte nejradeji?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Lucijej

všechny

Každé období má něco do sebe, akorát nemám ráda extrémy – neskutečné vedro a dusno a třeskutý mráz bez sněhu.
Nejradši mám počátky jara, když začíná všechno pučet, a pak pěkné babí léto.

Další odpovědi
brillant

podzim

www

všechny

Opakovaná otázka.

Zdroj: www.odpovedi.cz/se­arch?q=Jak%C3%­A9%20rocn%C3%AD%20ob­dob%C3%AD%20m%C3%A1te­nejradeji

sevos

léto

Doplňuji:
A teplý podzim.

anonym

zima

Doplňuji:
Jeden se neušpiní pokud upadne.

Jikra

léto

Braník

jaro

Doplňuji:
Anežko já teda jaro a nej. mám květen,myslím,že je to nejkrásnější měsíc v roce

marci1

jaro

Doplňuji:
Všechna období mají něco do sebe, ale u mě vyhrává jaro. Na jaře všechno začíná : rodí se mláďata, začíná pučet láska, všechno kvete atp.

Čt4

zima

Doplňuji:
Miluji když rampouchy vypadají jak ostré čepele nožů,jak mráz maluje na okna své zimní květiny a když celá ves,vesnice i město zapadne do bílé peřiny která se třpytí 🙂

anonym

léto

Doplňuji:
protože se můžu válet u vody, koupat se v řece, dělat si tam z kamínků rybníčky a pozorovat v nich ty maličký rybky, chodit do letňáku a cpát se zmrzlinou, šmírovat chlapům ty jejich svaly a zadky, vyvětrat šatičky a to všechno proto, že je tak krásně teplo a taky miluju tu chvíli po bouřce, když je čistý vzduch a všechno to tak krásně voní a zpívá a já taky zpívám…léto, léto mý.....

Reuef

podzim

pl4toon

jaro

KatkatkaW

jaro

tomy smyk

jaro

Klára K.

podzim

Doplňuji:
Na podzim hodně prší, a já mám ráda déšť. Nejlepší je, když je to teplý podzim, ale zároveň často prší :)