Nandi

Který jarní měsíc máte nejraději?

Já mám nejraději květen, protože je pěkně teplo a celé léto je přede mnou.
Bohužel se měsíce v anketě přeházely a nejdou po sobě podle skutečnosti.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Rokio

duben

Přes duben je tak akorát teplo.

Drap

všechny

Hufnágl

květen

Květen nemám rád. Stromy i keře se nalévají a pučí, a mně nikdo nenaleje a nepučí.

annas

květen

Podle kalendáře – březen za kamna vlezem, duben, ještě tam budem. až příjde máj, vyjdeme v háj.

Sice už přesně neplatí, ale když začátkem května rozkvetou šeříky, později se přidají i další květiny, byliny, stromy, je možné ochutnat rané třešně, všude slyšet zpívat ptáky atd. Přece květen je pojmenován podle toho, že všechno kvete.

Rudík Milfaj

všechny

quentos

Opět špatná anketa. Chybí možnost „žádný“.

Hufnágl

Anketa je dobrá, jen ji pochopit.