.anezka.

anketa- Jaké období života je najkrásnejší?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
marci1

detství

Doplňuji:
Každé období života je krásné v něčem jiném, bezstarostné dětství,zamilo­vanost a lásky v pubertě, střední věk, kdy přicházejí na svět děti i stáří, kdy si užíváme vnoučat. Přece jen asi nejvíce vzpomínáme na dětství.

Další odpovědi
anonym

detství

Každé období považuju za nádherné, neboť se pokaždé něco stalo.

Damiana

strední vek

Jak pro koho. Vezmi si třeba, že někdo prožije dětství v dětském domově, jiný pubertu v nemocnicích s vážnou nemocí, atd.
To nej je vždy to, ve kterém jsme se cítili nejšťastnější. Já nejsem moc odvázaná ani z dětství ani z puberty. Ne, že bych je měla špatné, to ne, ale byla jsem vždycky spíš samostatná a ty kolektivy mě docela obtěžovaly. A to, že se mohu teď rozhodovat a jednat pouze sama za sebe mi vyhovuje nejvíc. A také si lidi kolem sebe vybírám.
Když má člověk to štěstí, že je zdravý a najde lásku a to co si přeje, je úspěšný v tom co dělá, nejvíc bych sázela na střední věk – alespoň za sebe. Nemám si na co stěžovat.:-)
Stáří je asi taky fajn, soudím to podle mé maminky a tchánů, ale už je to určitý věk a šedesátník se asi tak jako třicátník neodváže. Když navíc dojde ke ztrátě milovaného partnera, je to o to smutnější…

Braník

detství

Doplňuji:
a myslím,že není potřeba k tomu víc dodávatmjsou krásné i vzpomínky na mládí a první lásky,ale dětství by mělo dítěti dát to co by mělo pro další život mít

KatkatkaW

puberta

Doplňuji:
Možná nemám co říkat, když jsem sama teprve puberťačka, ale myslím si, že právě toto je nejlepší období života. Je sice plné slz a prvních životních překážek, ale člověk si aspoň užije a nějaké ty průšvihy se nám občas taky tolerují.
Dětství je sice také krásné, ale já osobně jsem v raném dětství byla naprosto ovládána svou matkou. Přibližně do sedmi let jsem to nebyla já sama, ale odraz mé matky, který si vytvořila jako náhradu za to, čím ona jako malá být nemohla. Proto jsem zvolila pubertu, kdy se konečně pořádně vyvíjí charakter jedince.

Jikra

detství

anonym

strední vek

anonym

strední vek

Doplňuji:
střední věk je nejlepší, člověk není ani mladý, ani tak starý aby měl nějaká omezení, pokud teda není nemocný, pak už příjde stáří, ne, že by nebylo dobré, znova opakuji, když je člověk minimálně nemocný, ale asi to už není ono, není tolik sil a elánu, prostě střední věk, jo, ten mi vyhovuje