Nik92

Anglický film a anglické titulky

Stáhla jsem několik anglických filmů (v angličtině), stáhla jsem i k tomu anglické titulky, ale titulky běží tak o 15 vteřin rychleji než film, jak toto napravit? Aby film byl zároveň s titulky?

Nejlepší odpověď
bolak

BUĎ si stáhni titulky přímo na tu verzi filmu kterou máš, jak ti radí tady ponocný, nebo si synchronizuj zvuk s titutlky. Mělo by to bejt v nastavení pod názvem „resynchronizace audia“ nebo „resynchronizace titulků“, nevím co máš za přehrávač, takže ti neřeknu přesně, ale taky je možný že ty titulky budou mít jiné časování než by měly a to je pak trochu složitější, takže doporučuju tu první metodu. Videosoubor má na konci nýzvu nějakou zkratku, třeba DivX nebo h264 či co, tak podle toho si pak najdeš titulky, který mají časování přesně na tuhle verzi videosouboru.

Titulky doporučuju stahovat na Titulky.com a vybírat si (krom toho aby ti seděly s videem) ty co jsou nejvíckrát stažený.

Další odpovědi
ponovotny

stáhni si jiné titulky

Zdroj: http://www.open­subtitles.org/cs