genki

Android recovery mode-problem

Mám problém, kdykoliv se pokusim neco nainstalovat v recovery mode vyjede chyba:instalation aborted…(Zkoušel jsem clockworkmod-nejde.root mám)
Prosím pomoc
Děkuji

Odpovědi
anonym

to je na toto fórum příliš odborný dotaz. Jako odpověď tu na něj dostanete nejspíš jen hromadu doměnek, podle kterých bych vám i tak nedoporučoval se moc řídit. Nemyslím to nijak zle vůči místní komunitě, jen bych vám spíš doporučil hledat odpověď na takovou otázku na fóru specializovaném, tzn. na www.androidforum.cz …