Ahoj všichni.Budete si asi myslet,že jsem opravdu naivní,ale říkám si,že možné je všechno.Už odmala si přeji dostat se do Ameriky a alepsoň trochu se tam prosadit.Samozdřejmě že nepočítám s tím,že se ze mě stane druhá Angelina jolie,nebo P!nk..prostě se nějak proslavit,nemusí to být jen v Americe to je moc vysoký cíl,ale připadá mi,že mám navíc.Vždy jsem byla poměrně všeuměl a myslím,že hezká jsem taky. Nepište mi jsem prosím urážejííc komentáře,jen by mě zajímalo co si o tom ymslíte ☹ Vždyť možné je přece všechno,nebo ne??:-)
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, vagra před 5839 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Důležité je mít jasno,v jakém oboru se chcete proslavit.To z dotazu
moc patrné není.
Závidím vám Vaše sebevědomí a odhodlání.
Doporučuji,pokud mohu,udělat ty první kroky ke slávě,doma.V zemi,kde
máte podporu rodičů a přátel.Čeština je Vám taky vlastní.
Případný neúspěch,se líp snáší v náručí rodiny a přátel,než
někde daleko v cizině.
Důkladně zvažte,všechna pro a proti.
Tím Vás v žádném případě nechci odrazovat od Vašeho úmyslu,jen chci
upozornit,že je třeba počítat se vším.Pak jděte do toho.To je můj
názor.
Přeji Vám hodně úspěchů.
| 0 Nominace Nahlásit |
Nechci Ti brat „iluze“,ale ale klidne do to ho jdi.Clovek ma zkusit vse a
kdyz se spali,tak se alespon pouci. Good luck.
PS: Prestoze jsem pracoval na „okrese“,nyni jsem jen „delnicka
trida“,v zahranici.
| 0 Nominace Nahlásit |
Mladá jsi jenom jednou využij této možnosti.Držim palce a přeji hodně štěstí.
| 0 Nominace Nahlásit |
Jdi do toho! Každý člověk by měl stát za svým cílem. Vždyť žijeme jen jednou, tak si ten život užijme, ne? Já ti přeji jen mnoho štěstí a úspěch. Držím ti palce. 🙂
P.S.: Ráda bych věděla, jak se ti v tom pokračuje a čeho už jsi dosáhla. Pokud by ti to nevadilo, napiš mi e-mail. Mám ho v profilu 🙂 Měj se hezky 🙂
| 0 Nominace Nahlásit |
Zkus to,přeji ti to a kdyby to nevyšlo,získáš alespon nějakou zkušenost.Mám za to že v USA ten který poctivě pracuje od lékaře až po metaře bude oceněn lépe než tady.Tam si váží každého poctivého člověka.Mám tam pár přátel kteří odtud utekli ještě za komunistů a mají se dobře.
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| annas | 5913 | |
| Drap | 4802 | |
| led | 3066 | |
| Kepler | 2837 | |
| marci1 | 2259 | |
| zjentek | 1805 | |
| elkon | 1724 | |
| aliendrone | 1487 | |
| da ny | 1484 | |
| ivzez | 1445 |
| Divadlo |
| Etiketa |
| Kulturní akce |
| Literatura |
| Náboženství |
| Ostatní kultura a společnost |
| Historie |