Rohlik

Alternativa k Facebook Messenger pro Android?

Existuje nějaká alternativní aplikace pro Android přes kterou by šlo kecat na FB? V podstatě něco jako Facebook Messenger, který však nechci používat, jelikož je náročný na baterii a vyžaduje mnoho práv.
Díky.

Nejlepší odpověď
anonym

Alternativ je celá řada. Nejlépe na Androidu funguje asi GOOGLE HANGOUTS protože zprávy se archivují pod vaším gmail účtem a v gmailu je můžete i snadno zpětně vyhledávat stejně jako starší emaily. To je docela významná přednost. Jinak bych doporučil aplikaci SIGNAL pokud preferujete otevřené (ve smyslu opensource) řešení které není vlastněno facebookem či jiným sw gigantem se záměrem sbírat o vás rozličné informace. Signal se navíc umí jednoduše integrovat do systému i jako výchozí nástroj pro práci s SMS/MMS takže tak budete mít veškerou komunikaci (tu zdarma přes internet i tu výrazně dražší přes operátora, pokud přijemce tuto aplikaci nemá) přehledně na jednom místě. Bez reklam, bez rušivých elementů …

Další odpovědi
Arne1

Kecat na FB ? To jako na KsichtoKnize ? tak to asi ne, je to přece jejich kecací program. A v mobilu běžně přejímá i SMS zprávy a Google hangouts.

Arne1

ge0rge: Takže tvrdíš, že z KsichtoKnihy ti pošlu zprávu na Signal ? Protože dotaz se týkal komunikace z Facebooku.