zbyndo

Akú má účinnosť vodná fajka?

Vieme že voda tu funguje ako filter.Dalo by sa zistiť,keby sa dala na miesto pre tabak jedna cigareta, koľko škodlivých látok,hlavne dechtu,absorbu­je voda?

Odpovědi
Kelt

Určitě by to šlo. Asi si to přestavuješ jako absorbci látek v daném prostředí. Tedy cigereta by se zvážila zapálila a plyny by se vedly přes nějaké zařízení do vody. Z nějakého nárůstu hmotnosti bychom mohli něco hodnotit. Možná bychom našli novou metodu, někdo by na to mohl napsat odbornou práci, ale kuřákovi by byl jedno, zda se zachytí 10% něčeho nebo 35ˇ%. A někdo by na tom třeba založil obchod a zbohatl by.