led

Ako zmazať vlastnú otázku alebo odpoveď?

Občas sa stane, že prsty predbehnú rozum. Potvrdím a odošlem, vtom ma rozum upozorní „nie sem som mala poslať tú myšlienku“.
Ako to napraviť a vlastnú otázku, alebo vlastnú odpoveď zmazať?
Podčiarkujem slovo vlastnú.

Odpovědi
Mili @

taky by mě to zajímalo, někdy bych taky něco změnila a nevím jak…!

kropitko

Vlastní otázku můžete smazat tak, že ji nahlásíte jako závadnou a ona se smaže, pak můžete otázku jinak formulovat a položit ji znova. Vlastní odpověď můžete smazat tím samým způsobem, ale už nebudete moci žádnou jinou odpověď na danou otázku vložit. Mazat odpověď bych nedoporučovala, tam je možnost, než vám odpověď někdo oboduje,,,dát opravit. Část kterou chcete upravíte a odešlete. Pokud už vám někdo dal paleček, tak jediná možnost jak se takové odpovědi zbavit je ji nahlásit.