Fly

Ako sa voláte?

Pred nejakými 2–3 týždňami tu bola otázka, či navzájom poznáme svoje mená – krstné :) Väčšina ľudí na to odpovedalo, kto nie, môže napísať sem :) Ja som Adriana :)

Nejlepší odpověď
quentos

já jsem Tomáš a přikládám odkazy na další dvě podobné otázky, tam se dozvíte další desítky jmen ;{)>

www.odpovedi.cz/o­tazky/znate-sve-jmena

Zdroj:  www.odpovedi.cz/o­tazky/prozradi­te-na-sebe-jmeno

Další odpovědi
iceT

znate tu pisnicku jak se jeden pan drive vratil domu z prace?zpiva se v ni.....moje jmeno,vzdycky mi radila,abych pracovni dobu dodrzel…jinak taky v paru jsou zname z telocviku.teda pokud se v nich jeste cvici.a svatek mam 4.unora.

aramah

Ani před tím ani teď neřeknu.Protože se mi nelíbí.

oskar

Já jsem Oskar.

zdeny

OD NAROZENÍ ZDENĚK 🙂

flodur

U mě je to jednoduché-Rudolf

led

Led

lilibou

Ludmila…prý podle svaté Ludmily..

Miroslavst

Ahoj Adriana, moje krstné meno je Mirko-Miroslav a meniny mám 6.marca
Chcela bys ďalšie údaje?
A čo ta Led? Neznám meno Led. Iba diodu čo svieti.

Bumbes

Já jsem Honza po česky a Ján po slovensky.
Korene (príbuzných) mam v Muráni u Rožňavy a v Košiciach. Otec v Blave už zomrel.

alexandra

Led to asi nepochopila,a nevím proč dostala od panenky palec nahoru,když se asi led nemůže jmenovat? Nebo jo?

gnr54

Já se jmenuji ŠÁRKA a se svým jménem jsem velmi spokojena.

anonym

Překvapila mě vaše otázka. Jmenuji se Jaroslav. Pravidla brzo uveřejním co zde budete dělat.

quentos

Led je Ladka, ale pssst ;{)>