Znate sve jmena?

procitam si otazky a koukam vy se asi uz znate i podle jmen,mam to napravit?
Doplňuji:
tak teda zdravi vas hanka burakowska

Nejlepší odpověď
annas

Totiž Jahoda – Kristina se nedávno ptala, kdy má svátek, protože v kalendáři je jen Kristýna. Prý jméno popletli na matrice. Já si to pamatuji, protože jsem křestní jméno hledala. Kristina i Kristýna mají svátek ve stejný den.
Doplňuji:
Takže já to mám snadné – Anna + S. – začátek příjmení.

Další odpovědi
PostApMan

Můžeš, ale nezapomeň že tady jsi sice i mezi přívětivými lidmi, možní i přáteli, ale také jsi tu na veřejnosti a někteří lidé jsou schopni zneužít i tvého křestního jména.

Ale já osobně bych proti tomu říct své jméno nic neměl. Vždyť pojem „Představit se“ je základem každé dobré konverzace.

Jmenuji se Lukáš.

panenka

Jako že nám chceš říct své jméno?můžeš budem rádi 🙂
Doplňuji:
Tak tě Hanko vítám mezi námi

rynek878

Taky Vás Hanko vítám na odpovědích.cz,já jsem Miloslav(Míla)

quentos

známe, zvědavec Mirek už jména vyzvídal, vkládám odkaz na jeho otázku ;{)> z ní se dozvíš tak 20 dalších…

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/prozradi­te-na-sebe-jmeno

dagry

Buď v klidu, to včera s Jahodou byla asi haluz. Já jsem třeba nevěděla, že se jmenuje Kristýna a spoustu jiných uživatelů tu podle jména taky neznám.

Miroslavst

Tak jak se teda jmenuješ?
Já jsem Mirek a ostatní najdeš někde v začátcích. Už nevím jak se otázky jmenují, ale něco jako:
Jak se jmenujete?, Odkud jste?, Kolik vám je apod.
Doplňuji:
Taky Tě Hanko zdravím. Přestože tu už nějakou dobu jsi, vítám Tě mezi námi.
Ještě zbývá doplnit odkud jsi, kolik ti je a víme vše. :D

ten který je

Ahoj,v srpnu máš svátek vid?:-)

anonym

Ahoj,Jana B.Sokolov

Jahoda

Mé jménu už někteří doplnili, takže já uvádět nemusím.

Hanko, vítám Tě 😉

kapka

Od Liberce všechny zdraví Katka P.

Marvan

Od kdy se z odpovedi.cz stal Facebook.com 🙂

DusanOrlik

Aha,ale co chceš napravit :)

Rada.012

jmeno me jest Radek Šmiro
jako prezdivku mam Rada
a jako prezdivku tady mam Rada.012 pac to jest me skype :)
je mi 19 a bydlim ve Větřní u Českého Krumlova :)
ahoj tez te zdravim vitej :)
sam tu jsem dneska od vecerejska tak se snazim co nejvic zapadnout do party. :)

Kajra

Já jsem Jaromíra- Jarka-Kajra, bydlím v Jindřichovicích pod Smrkem

Bunnik

Taky jsem Hanka :)

Michal

Zase objevujeme objevené,bývá zvykem se představit, alespoň křestním jménem.O zneužití pochybuju. Stále Michal zdraví ostatní.Už připravuju večerní či spíše noční párty pro nespavce.Pravidla brzo uveřejním.

Lucy13

Zdravím já jsem Lucka, lucy podle anglického překladu 🙂 a 13? mé datum narození a taky moje šťastné číslo 🙂.

chose

Já jsem zde zčátečník a moje jméno si přeložte ze španělštiny