simona111

Ako používať Nero. Chcela by som si napáliť film z CD na iné CD. Aké CD použiť. Ďakujem.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

To snad zvládly první verze Nera

Spustíš Nero a dáš Kopírovat CD, ono tě to už naviguje

Další odpovědi
lexx

Než program plně ovládneš používej CD-RW které možno smazat / přepsat když se kopie nepovede. Naopak, na CD-R je zápis nesmazatelný. Nejjednodušší je volba „zkopírovat celý disk“. Vypaluj nižší rýchlosti než uvedená na nosiči, např. 16× místo 52×, je to sice pomalejší ale jistější. Dostupných značek je spousta, používám SONY, TDK, Imation, Verbatim, Memorex, EmTec – co je zrovna v obchodě.