led

Ak by „nahlásenie“ bolo len nahlásenie bez možnosti skrytia (strieborní a zlatí) obmedzilo to vyčínanie nespratníkov?

Pro ty, kteří neumí čist slovenštinu, český text otázky jsem dala do diskuse -->>

Táto otázka nie je vedomostná, ale názorová a dúfam, že ju práve preto nik nezruší…
Tieto „v roce 2011 2012 nejlepší stránky na netu“ práve vďaka pár nespratníkom strácajú túto pozíciu.
Mnohí tu zo závisti, či z nízkej pomsty zneužívajú svoju striebornú/zlatú právomoc nahlásením skryť im nežiadúce, ale veľakrát nezávadné príspevky iných užívateľov. Vzhľadom na dlhodobé mlčanie „Hlavného štábu stránky“ a tým tolerovanie tejto nekalej činnosti sa pýtam na váš názor:
„je možný, aby jeden uživatel tady beztrestně kazil reputaci některejch dalších uživatelů?“ snáď mi kolega zjentek prepáči požičanie si jeho titulku.
Bolo by rozumné strieborným a zlatým užívateľom zrušiť ich výsadu skrytia príspevku nahlásením a nechať nahlásený príspevok do rozhodnutia admina na stránke s výrazným označením „příspěvek byl nahlášen jako závadný“ aj s menom nahlasovateľa?
Aký je váš názor?
toto znenie posielam aj adminovi na jeho rozhodnutie
Dôvod: túto výsadu v poslednej dobe až pričasto zneužíva malá skupinka strieborných a zlatých užívateľov na svoje nekalé pomstychtivé ciele so snahou zámerne poškodiť iným užívateľom

dodatok:
Pro ty, kteří neumí čist slovenštinu, český text otázky jsem dala do diskuse -->>

Nejlepší odpověď
johana 56

Souhlasím s možností otázky pouze nahlašovat a se zrušením výhody okamžitého skrytí.
Zastávám názor, že komunikace mezi lidmi by měla být vedena na jisté úrovni, bez urážek osob,národností ,postavení a přesvědčení. V podmínkách užívání serveru Odpovědi.cz není zmínka o tom, že by se někdo nemohl zaregistrovat,strán­ky jsou veřejně přístupné všem kdo má zájem .

Další odpovědi
annas

Ad led, máte pravdu.

Podobné názory se objevily už v jednom dotazu
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-pri-nahlaseni-prispevku-na-odpovedi-cz-ukaze-ve-zprava-jmeno-cloveka-ktery-prispevek-nahlasil

Terčem urážek a pomsty se stanou ti, kteří se snaží upozornit na pravidla a dodržování kodexu. Provinilí se většinou nesnaží pochopit, takže nejlepší je vytmavit a pomstít se tomu, kdo je upozornil.

Bohužel, čas nahrává těm, kteří nahlašují, admin je zavalený nahlášenými otázkami a odpověďmi, zřejmě jen na příspěvek klikne a nečte ho.. Stalo se to několikrát.

Myslím si, že pravomoci by měly zůstat v rukou adminů, kteří by reagovali hned na urážky, na jakékoliv napadání (včetně jiné národnosti) apod., jak to bývalo v minulosti. Chybí funkce arbitra ..

.

redy

Jen vymejšlejte. Horší už to bejt nemůže.

Chcete změny, a pak se každej rozčiluje. Jedna změna podpoří další, a z odpovědí začíná bejt pěknej mrzáček ☹

Otázku jsem celou nečetla…

ivzez

Já bych byla pro: uživatelé by nahlásili, ale otázka/odpověď by se neskryla.

Ovšem pokud by se u příspěvku objevilo, kdo a proč
jej nahlásil, rozbroje by podle mne pokračovaly.
Snad jen upozornění, že byl příspěvek nahlášen a důvod.

Navíc začínám mít pocit, že majiteli na Odpovědích
záleží čím dál méně a tímto by mu přibyla práce…

ratava

""je možný, aby jeden uživatel…„
Ne, je-li to prováděno stylem "Jak ty na mě, tak já na tě“, není to záležitost jednoho uživatele, ale minimálně dvou…

„Bolo by rozumné strieborným a zlatým…“
Asi by byl, vzhledem k tolik žádanému odkrytí nahlašovatelů, výsledek stejný… Kde kdo tu chtěl vědět jméno „mazala“. Ve chvíli, kdy je/jsou odtajněn/-i, se maže ještě víc. Nedokážu si představit tu melu, kdyby příspěvek zůstal viset na stránce s veřejným odhalením nahlašovatele. Bylo by to víc, jak na pytlík brambůrků :o)

Zrušte body, žebříčky, avatary, přezdívky a možná se doberete žádaného. Ono- v podstatě to jsou věci, které tu mají minimální váhu, důležitější jsou ty dotazy a odpovědi- ty mají být především správné a psané v dobrém smyslu, ne plné osočování, nadávek a podobně. Přijde-li vám dotaz hloupý, špatný, nepodstatný… je jednodušší ho nečíst, ignorovat ho, než smazat. Chce-li si někdo zvýšit ego (?), vidí to opačně. Síla je mocná, v tomto případě znásobená anonymitou…

V pravidlech je věta „Každý má právo vložit otázku“, možná by se měla poupravit na „Jen vám může být záhy dětinsky smazána“…

A potom taky: Uživatelé, kteří si svým působením na serveru Odpovědi.cz vybudují důvěru a kredit, budou mít při hlášení závadného obsahu a porušení kodexu vyšší váhu… asi by se měla vytvořit definice pro důvěru i kredit (skupinka strieborných a zlatých užívateľov na svoje nekalé pomstychtivé ciele)

Trochu mi přijde, že ani na amnestii nebylo tolik jednotématních otázek a odpovědí, jako poslední dobou na mazání a mazaly těchto stránek, ale budiž…

anonym

Proč rušit to, o co se dlouhou dobu diskutovalo, vznášely se náměty, připomínky?
Já nahlašování příspěvku ke smazání vítám i to, že vím kdo nahlásil příspěvek. Mám interní zprávy zahlceny upozorněními od admina, že ten a ten uživatel nahlásil můj příspěvek . Tento uživatel zneužívá svého Ag postavení. Ano, i já nahlašuji příspěvky, ale jsem přesvědčen, že tak činím ve prospěch jiných uživatelů. Jestli i vy nahlašujete příspěvek, určitě jste si všimli, že je, mimo jiné, i možnost „jiné“ s možností napsat důvod adminovi na jeho kontakt. Toho využívám v případě, když si nejsem jistý a nechám rozhodnutí na něm.

Co bych navrhoval, že pokud nějaký uživatel nahlásí v jeden den 3 a více příspěvků jednomu z uživatelů a admin rozhodne, že jsou neopodstatněné, měl by onomu uživateli zakázat přímo nahlašovat příspěvky a při dalším porušení udělit BAN.

Led, byl bych rád, aby admin ti podal jasné stanovisko, ale moc tomu nevěřím.

Je mezi námi uživatel, který má snad všechny špatné lidské vlastnosti. Lže, chválí sám sebe, vyhrožuje fyzickým násilím, pomlouvá, uráží menšiny, vyznání, vzdělání… Nemá úctu k nemocným a starým lidem. A co je od něj podlé, že doslova uráží některé ze zdejších uživatelek.

Agneta

Co je to „nespratníkov“?
Prosímtě led, piš česky, kdo to má po tobě stále číst. My tomu nerozumíme. Nebo tady mám psát německy?

led, co je zase tohle? ►„Pro ty, kteří neumí čist slovenštinu, český text otázky jsem dala do diskuse -->>“
My snad >máme umět<? To tedy né vážená, to se pleteš. My tu východňárnu tady nechceme, tady se mluví česky:D

setapouch

Uz jsem to rikal nekolikrat: jakykoli zasah do otazky bez zapojeni mozku je spatny. Ukazalo se to zejmena u opravare annas, kdy svevolne menila vyznam otazek a delala z tazatele hlupaka. Kontaktovat ji neni mozne a v diskusi neodpovida. A admin neni schopny zareagovat. Tezko se pak divit, ze si uzivatel vybije svou frustraci jedinym dostupnym zpusobem.

led

Píši česky z důvodu porozumění následujících textů:

Děkuji všem, kteří odpověděli, nebo diskutovali k dané otázce, bez ohledu na to, zda souhlasili, nesouhlasili nebo jiným způsobem zastávali své stanovisko. Je to jejich názor, který tímto způsobem projevily.

PS.
Nedá mi ale říci pár slov o používání a znalosti slovenského jazyka v ČR
Proč v ČR klesá znalost slovenského jazyka?
Několik příčin
V současné době žije v ČR něco přes 300000 obyvatel slovenské národnosti, z toho více než 2/3 občanů České republiky. Pokles slovenských dětí je způsoben tím, že z 52 000 smíšených manželství, žijících v českých zemích, až 95,5% má českou národnost, zatímco slovenský jen 4,2%. Čím postupně přirozeným způsobem slovenská menšina splývá do české většiny. Používání slovenského jazyka je platnou legislativou ČR umožněno ve veřejném i v úředním styku, pokud není zákonem určeno jinak (situace a instituce, kde je stanovena jako jediný komunikační jazyk – český jazyk). Slovenský jazyk má v právním řádu České republiky mimořádné postavení. A není to jen pozůstatek společného státu v normách před rokem 1992. Všeobecná srozumitelnost obou jazyků, jistá kulturní i právní tradice, jakož i existence velké slovenské menšiny se zohledňují i v podmínkách samostatné České republiky. Třeba přiznat, že do jisté míry se postupuje obdobně i na Slovensku ve vztahu k češtině, ačkoli jistá nevůle se projevila v období vlád po roce 1989 a česká menšina na Slovensku je podstatně menší. Postavení slovenštiny v českém právním řádu však není zcela systematické, v mnoha ohledech se staví na roveň českému jazyku, v jiných normách se však na její užívání pozapomnělo, někde se samozřejmě našli i věcné důvody pro upřednostnění češtiny a úpravu používání slovenštiny pouze ve smyslu zákona o ochraně národnostních menšin. Přece jen ve většině případů je slovenština postavena na úroveň češtiny. Odpovídá to politice vlády, ale i náhledu dalších politických sil. Snahou mnoha dalších politických a jiných činitelů, ať na české půdě a podobně i na slovenské straně, nebo ze zahraničí v zájmu svých zištných záměrů je rozbíjení staletími utužování dobrých vztahů mezi oběma národy i za pomocí potlačování užívání jejich, v tomto případě menšinového jazyka, na území partnerských států. Nejde zde o nic jiného, ​​jen o naplnění hesla „Rozděl a panuj“ Kdo a proč, to je jiná otázka, jiné téma.

Pokud jste dočetli až sem, děkuji za trpělivost

led

setapouch, z vašej odpovede vyberám „Tezko se pak divit, ze si uzivatel vybije svou frustraci jedinym dostupnym zpusobem.“
toto vaše tvrdenie, ale dokazuje duševnú labilitu dotyčného užívateľa.

setapouch

Dokazuje? Čím? Můžeš to rozvést? Já v tom žádný důkaz nevidím.

led

„Tezko se pak divit, ze si uzivatel vybije svou frustraci jedinym dostupnym zpusobem.“

setapouch

Podle mne se takovému člověku honí v hlavě něco jako „takže když mně, tak ostatním stejně“.

led

Tiché likvidovanie časovo vzdialených príspevkov hovorí o chudobe ducha toho „mazacieho užívateľa užívajúceho práva skrývania príspevkov“, ktorý tak činí. dnes je naozaj usilovný, dúfam, že sa nestrhá

led

Agneta, mýlite sa, nepíšem, že „>máme umět<“, ale „kteří neumí čist slovenštinu“
Tých, ktorí vedia čítať slovenčinu je medzi užívateľmi veľa.
Ale sú tu aj takí ako vy, ktorí odmietajú čítať, počúvať slovenčinu, je to vec ich názoru. nikoho nenútim čítať moje príspevky v slovenčine… Ale potom nechápem, prečo odpovedajú na text, ktorému nerozumejú. Veď ich k tomu nikto nenúti. Ani ja neodpovedám na arabské texty.

anonym

Piště sem česky!!!
Ta vaše hatmatilka se nedá číst!!

anonym

Po pravdě řečeno:
Váš dotaz jsem ani nedočetl,jelikož slovenské příspěvky se skoro nedají číst,je to únavné.Než sem něco vložíte,raději si dejte přeložit do češtiny,jsou to tady odpovědi.cz a né odpovedi.sk!!!!
Stejně tak jak píše Annas:
Ad Led.
Co je v češti ně spojení slov Ad Led?
Ad do češtiny nepatří!!!
Annas měníte svévolně význam otázek.
Nejdříve napíšeš znění,necháš se obodovat jak ve 3,třídě pak změníš otázku na kterou by neopověděl asi už nikdo.
Poduk si myslíš,že pravomoci by měly zůstat v péči adminů,tak jim to napiš a necpi to sem!
Ještě před týdnem jsi mi bezhlavě dávala palce,aniž by ses přesvědčila,zda je má odpověď v pořádku a když ti napíšu pravdu k jedná z otázek,tak hned mě blokuješ.
Buď soudná sak sobě,děláš spousty chyb,jako každý člověk,jen někdo je dokáže na rozdíl od tebe přiznat.
Už si se i vzdala opravování otázek,jelikož na to nemáš,jak věkem ,tak i znalostma.
V tvých odkazech bylo někdy tolik chyb,že na učitelku opravdu nevypadáš a pokud jsem na to upozornil já osobně,tak to hned pan Barboš smaže.
Neumíš přiznat chybu a kritiku vůči své osobě.
Jen kýváš těm svým co ti dávají palce za každou pitomost.

gagaga

jugar, Vy jste pravdepodobne timto Vasim " prispevkem " chtel ukazat na charakter jinych uzivatelu , ale nezapomente, ze cokoliv kdy sem napisete, ukazujete jen a jen na sebe ..
osobne na me ty Vase " vylevy " pusobi :
negativne , neslusne, nepratelsky , ulhane, neprijemne, chamtive, bezohledne , tupe, zle, nevlidne, pomstychtive ,hloupe, nesnasenlive, urazlive, pomlouvacne , …zkratka : velice neprijemne ..

P.S. Snad jsem Vam udelala radost, mate dalsi " ovecku " na trefovani :p
Snad to nejak preziji.
:)
Tak sbirejte klidne informace od uzivatelu Vam stejne podobnych ( BYLO jich tu par jako Vy ) a hura do me ! :)

Hezky den .

  • iv- plus dalsich 55 profilu .

annas

Ad iv
Čínské přísloví praví. „Milující lidé žijí v láskyplném světě.
Nepřátelští lidé žijí v nepřátelském světě.“

Ale jedná se o stejný svět. Jak je to možné?

Představte si, jaký asi musí být jeho pohled na svět. Plný přetvářky, záště a hlavně pocitu malosti, podezírání, strachu.

Nechtělal bych být v jeho kůži. Místo aby přemýšlel jak pohladit, tak přemýšlí jak ublížit. Brrr. Duše jak bahno ze stoky.

led

Jugar, chápem, že neviete čítať po slovensky, to ani nemusíte, ale že neviete čítať ani v češtine, to už sa divím. Ak by ste sa riadne pozreli, zbadli by ste tu ten istý text v češtine. Ale vy radšej zavrete oči a čo oči nevidia to ani nie je pravda. Kritizovať viete, ale nie konštruktívne a kritika má byť užitočná, nie zbytočná ako vaša.

gagaga

Agnetko, pisete :
My tu východňárnu tady nechceme..

muzu se jen zeptat kdo : MY? dekuji.

  • iv-

setapouch

Zcela jistě sama není. Ani já nestojím o slovenštinu. Pořád my nikdo nevysvětlil, proč se neustále rozlézají, zejména za západní hranice, když tak usilovali o vlastní stát. Proč nezůstanou v něm a na slovenských serverech?

led

a to ešte neviete, že som aj v iných českých serveroch na požiadanie českých majiteľov stránok.
Čo teraz?

setapouch

Kdybys měla kousek hrdosti, odmítneš. Ale co chtít.

led

Práve pre svoju hrdosť som ponuku prijala. nie je to podradná práca.

setapouch

Takže opět, chtít vlastní stát, ale když někde zacinká zlaťák, hned z něj pryč. Je mi z vás fakt na zvracení, jak nemáte žádnou hrdost, jak se chováte jako paraziti a viry.

led

Nie som ako vy, „když někde zacinká zlaťák, hned z něj pryč.“ Vy neviete, čo je to práca pre radosť, práce pre dobrý pocit, práca plná tvorčej sily, nie to nie je práca za peniaze,. Radosť zo slobodnej tvorivej mysle peniazmi nezaplatíš a za peniaze nekúpiš.

setapouch

Haha, tak to ti fakt žeru, že to děláš pro radost. Nicméně ať tak nebo tak, faktem zůstává, že jsi pro peníze zradila to, co jste jako národ chtěli.

led

Nemôže pochopiť ten, kto radosť z tvorenia nového nepocítil

setapouch

Ale já ti věřím, že z toho máš radost, jen nevěřím, že pracuješ zadarmo.

led

Každý rozmýšľame podľa seba. Ja tiež neverím, že ste ochotný niečo spraviť zadarmo. Vždý z toho hľadáte zisk.
Ja tiež, aj keď môj zisk sú skúsenosti a tie si viac cením, než pár šestákov..

setapouch

Děláš to za peníze nebo ne? Proč nedokážeš dát jednoduchou odpověď na jednoduchou otázku?

led

Nie

setapouch

Tak to jsi jediný člověk na světě, kdo pracuje zadarmo.

led

Nie všetko je za peniaze, tak hlboko ešte ľudstvo nekleslo.
Profesionál pracuje za peniaze, amater pracuje preto že chce pracovať.

setapouch

Uf, fuj, my :D To je ten počítač, perem bych to nenapsal.

setapouch

Pořád se máme někomu podřizovat nebo přizpůsobovat. Napřed habsburk, pak Němec, potom Rus, Rom, Slovák, muslim… To už jsme zapomněli, jak slavnou máme historii, na co všechno můžeme být hrdí?

led

Rozpamätajte sa, buďte hrdí na minulosť českého národa ale snažte sa aby tá hrdosť mohla aj pokračovať. ale nie takýmto spôsobom, ako to robíte vy, alebo napríklad mnohí obyvatelia Newyorskej štvrte Bohémia, ktorí tam českému národu spravili zlú povesť. Newyorčania nás pred nimi vystríhali.

setapouch

Tohle je naše území, naše kultura a náš národ a to si musíme bránit. Ať už před jinými kulturami nebo před těmi, kteří si říkají bratia, ale jak je to možné, hned nám vrazí kudlu do zad. A já věřím, že se ještě najde dost takových, kteří tuto zemi a tento národ nedají.

led

Tieto slová som už čítala, ale v inej reči a inej dobe. Človeče, veď vy ste stvorili čosi, čo tu už dávno bolo, čo povedali iní, v inom národe pri inej príležitosti iným ľuďom, dávno pred vami. Nič nové pod slnkom, len opakujete po iných. Použite vlastnú hlavu a vlastný rozum.

setapouch

To by se vám líbilo, co? Abychom zapomněli a vy nám mohli opět vrazit kudlu do zad.

led

Jugar, vašu odpoveď pre vulgarity som nahlásila ako závadnú. Naučte sa, prosím, vyjadrovať slušne!

led

nespratník = spratek (uličník,dare­bák,dareba,nez­bedník,nezbeda,roz­pustilec,nezve­denec,výtržník,
rošťák,brak,zme­tek,škvár,šmejd a mnoho jiných)

anonym

led, mě vůbec nevadí, že nepíšete česky, je mi to úplně jedno, vyrůstala jsem v Československu, takže umím tak, i tak

Agneta

Do které diskuze? Na slovenských Odpovědích?

Agneta

tady nic nebylo, to musíš napsat, že ji vložíš, a ne že byla vložena

Lamalam

Podle času vložení má led pravdu. Její příspěvek tu byl dřív, než tvůj dotaz.

led

text v češtine bol vložený do diskusie skôr, než ste položili svoje otázky do diskusie.

led

-->>
Pokud by „nahlášení“ bylo jen nahlášení bez možnosti skrytí (stříbrní a zlatí) omezilo by to řádění nespratníků?

Tato otázka není vědomostní, ale názorová a doufám, že ji právě proto nikdo nezruší …
Tyto „v roce 2011 2012 nejlepší stránky na netu“ právě díky pár nespratníkům ztrácejí tuto pozici.
Mnozí zde ze závisti, nebo z nízké msty zneužívají svou stříbrnou / zlatou pravomoc nahlášením skrýt jim nežádoucí, ale mnohdy nezávadné příspěvky jiných uživatelů. Vzhledem k dlouhodobému mlčení „Hlavního štábu stránky“ a tím tolerování této nekalé činnosti se ptám na váš názor:
„je možný, aby jeden uživatel tady beztrestně kazil reputaci některejch další uživatele?“ snad mi kolega zjentek promine půjčení si jeho titulku.
Bylo by rozumné stříbrným a zlatým uživatelům zrušit jejich výsadu skrytí příspěvku nahlášením a nechat nahlášen příspěvek do rozhodnutí admina na stránce s výrazným označením „příspěvek byl nahlášen jako závadný“ i se jménem nahlasovatele?
Jaký je váš názor?
toto znění posílám i adminovi na jeho rozhodnutí
Důvod: tuto výsadu v poslední době až příliš často zneužívá malá skupinka stříbrných a zlatých uživatelů na své nekalé pomstychtivé cíle se snahou záměrně poškodit jiným uživatelem

ReHu

Nevím, co v češtině znamená >nespratník<.

ReHu

Už jsem to zjistila. Ale proč mám číst celou diskuzi, abych zjistila, co znamená česky jakési slovo v ČR nepoužívané.

led

Prepáčte občas myslím dvojjazyčne, o tomto spôsobe komunikácie a myslenia som tu už písala a vtedy pozabudnem na rozdielné výrazy. Na žiadosť o vysvetlenie tohto výrazu som vložila do diskusie české synonymá pojmu.
nespratník = spratek (uličník, darebák, dareba, nezbedník, nezbeda, rozpustilec, nezvedenec, výtržník,rošťák,brak,zme­tek,škvár,šmejd a mnoho jiných)