Nikol ka 12

Jak je to možné? 8 let jsem brala HA, ale menstruace se dostavila o 5 dnů dříve a narušila naše plány. Více v popisu.

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

--
Ahojky chci se zeptat HA jsem brala 8 let teď se s přítelem snažíme o mimi a menstruace přišla o 5dnu dřív co to?

Odpovědi
Drap

Co to? Prozatím nic. Neni to nic nezvyklého. Pokud chceš vědět více, poradí ti tvůj gynekolog.

Dochy

Po HA bývá menstruace odst často rozhozená a nějaký čas trvá než se srovná. Dotaz je ale na Tvého gynekologa. Na dálku bude kdokoli jen vařit z vody…

ivzez

Po celou dobu užívání HA, kdy jste organismu dodávala umělé hormony,
byl menstruační cyklus nahrazen cyklem pseudomenstruačním (po celou
tu dobu jste neměla „pravou“ menstruaci vyvolanou přírodními hormony).

Po vysazení HA (kolik let jste ji užívala?) se organismus musí dostat
do normálu, což bude nějakou dobu (radši počítejte s několika měsíci) trvat.

Tolik obecně. Konkrétně může na Vaši otázku odpovědět jen Váš lékař.