Ahoj, prosím vás můžeme mi někdo poradit na kerem serveru stáhnou ženy v pokušení? Děkuji moc

Nejlepší odpověď
HOMER

Tady:

Zdroj: http://www.uloz­to.cz/5166305/­zeny-v-pokuseni.rar

Další odpovědi
1popelka1

Na uvedeném odkazu od Homera : www.ulozto.cz/5166305/­zeny-v-pokuseni.rar se pod názvem Ženy v Pokušení skrývá film Stmívání 2. A já se těšila na Ženy ☹

alexandra

Vzkaz pro Homera: Než něco odpovíte,tak si to ověřte.Včera jsem tu psala,že Ženy ještě nejsou!!!!
Kde by se asi tak vzaly,když na DVD ještě nevyšly a v kině to nikdo na kameru nenatočil.

A proč dáváte Homerovi palec nahoru,když odpověděl špatně.To nechápu.

kropitko

Alexandro,proč dostal body to netuším,další věcí je,že já jsem nedávno odpověděla na podobný dotaz a odpověď mi byla smazána s tím,že doporučuji nelegální obsah,od té doby jsem viděla několik podobných odkazů a nikdo je nemaže…

1popelka1

Alexandro, to je normální, (časem si možná zvyknete), nejspíš si informaci neověřili.
Často se palce tady na odpovedi.cz dávají čistě ze sympatií nebo jen za snahu…