Avatar uživatele
lucy96

ahoj, potřebuji poradit, který mobil si koupit.Přemýšlím mezi 3..

1)Sony Ericsson Xperia Mini Pro
2)Sony Ericsson Xperia X10 mini pro
3)Nokia 500
Doufám, že mi poradíte..Předem děkuji. :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? jendahun před 4506 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jendahun

Mám čtyři dny SE Xperia Mini pro a je to opravdu rychlý a povedený telefonek,video jde krásně,hudba ujde,ale foťák je katastrofa.Klá­vesnice je dost malá a telefon těžký,horní klávesy je problém mačkat,režim číslic – pořád překlepy O P 9 0,na dotykovou klávesnici si asi nezvyknu nikdy,Android je perfekt.Zítra vyzkouším navigaci.Výdrž byla popsaná v recenzích špatná,ale podle mne celkem po třetím dobití ujde.Návod a příručku si musíte stáhnout a vytisknout z netu nebo z telefonu.Není přiložena a je to celkem 118 stran,takže pokud nemáte dost barvy v tiskárně,bude to problém.Myslím si,že i když symbian pravděpodobně končí,pořád je to i s pomalým procesorem dobrá volba.A to jsem Ericssonový.Tu X10 neznám,ale má horší parametry než Mini pro.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Tady máš kompletní srovnání údaj po údaji všech tří telefonů, pěkně vedle sebe. Prohlídni a vyber podle tvých požadavků svého vítěze:
http://www.mo­bilmania.cz/de­fault.aspx?cat­comp=1&catalog=1&i­temlist=21997%2c20­254%2c29688

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Osobně bych volil
Sony Xperia mini st15

X10 mini je už dnes zastaraly, a st15 mini je jeho daleko lepší nástupce.

Xperia St15 Mini má lepší rozlišení displeje a daleko lepší výkon procesoru než starší varianta x10.

… Nokii nebrat vůbec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Já osobně bych šla do čísla dvě. Do Nokie jako takové bych už po zkušenostech nešla ani omylem. A se SE mám nejlepší zkušenost. Z dvou uvedených typů vítězí dvojka. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek