barunka4202

Ahoj, pořát chci napsat nějakou knihu, ale jsem na to příliš malá, kdybych ji napsala, vyšla by nebo ne?

Nejlepší odpověď
www

Jestli vyjde, nebo nevyjde záleží na vydavateli, nikoliv na věku autora.
Napiš, hledej s rodiči vydavatele a uvidíš 🙂
Taky můžete vše udělat sami a vydat knížku za svoje náklady.

Další odpovědi
quentos

To záleží na tom, jestli si seženeš dobré kontakty. S kontakty na vydavatelství si vydá knihu kdejakej máčo, jak je to např. vidět v Americe.
Ze všeho nejdřív bych ale začal pilovat pravopis, aby korektor neměl tolik práce.

Jarisak

Pokud tě to baví, tak ji můžeš zkusit vydat jako ebook. Zrovna dneska jsem narazil na rozhovor, který se tomu částečně věnuje (http://www.pro­tisedi.cz/arti­cle/rozhovor-s-janou-frank-o-projektu-napiste-eknihu). Potom to můžeš udělat stylem, že si zaplatí ten, komu se to líbí, a kdo tě chce podpořit. Zjistíš tak, jestli to má cenu a jestli se vyplatí v úsilí pokračovat. Případně existují weby, kde si můžeš na vlastní náklady vydat knihu v pár výtiscích. Aby vyšla pod nějakým nakladatelstvím, to jak píší kolegové, buď potřebuješ kontakty, nebo musí být opravdu kvalitní.

Fíli

Nevím kolik ti je, ale ten co napsal Eragona to napsal v 16 telech a stal se z toho světový bestseller. Nevím nakolik ti to pomohlo v hledání odpovědi, ale jako motivace by mohlo ;)