Yeeeeeee

Nevíte, proč mi ráno v televizi nefunguje program Nova 2? Večer to normálně funguje, jen ráno píše, že není signál.

Ahoj. Díky úžasnému omezení znaků není bohužel možné napsat dotaz přesněji.

Odpovědi
Edison

Ale můžeš psát přesněji. Proto je tam to druhý pole. Napiš, jestli kabelovka, pozěmní, satelnitní, IPTV… Obecně ale je třeba zkontrolovat kvalitu a sílu signálu někde v menu televizoru.

Drap

Zřejmě nebyl signál. Co chceš vědět víc?

Dochy

Kde? Poskytovatel?
Občas se někde dělá třeba i údržba, kdy je vysílač na pár hodin vypnutý. Ale pokud víme, že to nejde v obýváku, ale nevíme jestli v Aši nebo v Ostravě, těžko poradíme. Vlastně ani nevíme jestli to je DVB-T/T2, kabel, satelit…

Nemáš místo na slušný popis problému ale na postěžování máš místa dost? Do dotazu stačilo dát tu první větu a zbytek dolů. Nebo to vylepšit…

Nevíte, proč mi ráno nefunguje v Ostravě na DVB-T program Nova 2?

  • bylo by tam vše co potřebujem abychom mohli něco zjistit. Tu omáčku, že to včera fungovalo za 1. nepotřebujeme nutně, ale hodí se, 2. dá se dát do těch doplňujících informací. Než se někde zeptáš, je vhodné si zjistit jak daná paltforma funguje – třeba se alespoň podívat na jiné dotazy…

quentos

… a co vám brání napsat detaily do pole pro doplňující informace (přesně místo té stížnosti), jako to tady dělá každý normální člověk?