Avatar uživatele
smoulinkaq

Koupila jsem si nové auto. Mohu darovat své sestře starší auto, na něž jsem dostala příspěvek?

Ahoj nedavno jsem si koupila nove auto dostala jsem přispěvek a co ted stým staršim vozidldlem kttere jsem kdysi dostala

mohu ho darovat sestře? dik

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Vyjadřujte se prosím jednoznačně. Z Vaší otázky není patrné, na které auto jste dostala příspěvek. Když se ptáte na darování staršího auta, tak jste na ně zřejmě dostala příspěvek.

Děkuji.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2074 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Podle dotační smlouvy. Většinou je u těchto smluv podmínka, že auto musí člověk 5 let vlastnit, aby nemusel dotaci, nebo její část vracet.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
klumprt

Jestli je to váš majetek, tedy jste vlastníkem vozidla, tak si s ním můžete dělat, co chcete, třeba ho darovat sestře.

Jestli vám bylo svěřeno za nějakých zvláštních podmínek, např. bezplatný pronájem nebo něco podobného a faktický vlastník je někdo jiný, tak samozřejmě ne. V takovém případě byste ho měla vrátit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
autacek

Záleží na dotačních podmínkách, dle kterých Vám byl příspěvek na auto poskytnut.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Je to na ZTP, neb jiný?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
autacek

Mohu poprosit Annas, aby překo ala sama sebe a neměnila otázky tak, aby byl zcela pozměněn jejich smysl? Teď vůbec nevím, jestli tazatelka dostala příspěvek na auto staré, nebo nové..

před 2074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Nechala jsem plůvodní otázku, takže máe možnost odpovědět na ni.

V otázce to nebylo jasné, takže to prosím nesvádějte na mě, ale na vyjadřování tazatelky.

před 2074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Chápu Tě, ale pravděpodobnost je malá. Nicméně ani v původním dotazu to nebylo zřejmé.

před 2074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad Dochy, děkuji.

před 2074 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek