macek

Ahoj.Mohl by mi někdo poradit jak napsat tento znak ^^ _ z klávesnice.Ty ^ jsou nahoře a rovná čára pod nimi

Mám notík Asus Windows7.

Odpovědi
M.

Alt gr (pravý alt) + š + mezera.
Doplňuji:
Ach tak, já tě tedy špatně pochopila. V tom případě netuším..

pl4toon

Ty stříšky se dělají: pravý ALT+3
Ale nějak nechápu jakého znaku chcete dosáhnout. Tohoto? ^_^
Doplňuji:
Oh, jasné, je to ‚š‘ a ne ‚3‘ nemám české znaky na klávesnici ^^

isteron

a čo to znamená ? Mne sa to na Viste nepodarilo.

anonym

ALT+94 = ^ a ALT+95 = _
nebo použij virtuální klávesnici na displeji, start – programy – příslušenství – usnadnění – klávesnice na obrazovce (tak nějak)