dust8

Jak se dělá na klávesnici tento znak v uvozovkách „|“?

Nejlepší odpověď
UPhelp

„Shift“ + „ů“. A nebo levý alt + 0148 (uvozovky dole pak alt + 0132).
Všimni si, že na klávisnici s ů (s kroužkem) jsou nakrelseny i ty uvozovky nahoře. Takže stačí shift a tuto klávesnici.
Aha ty se ptáš na to lomízko, ká že na ty uvozovky, to soryy. :D
Tu svislou čáru uděláš pomocí alt + 124. Lomenou čáru zase shift + ú.
Jinka ta svilá řára udělat nejde než přes ALTového kódu. Ještě je možnost AltGr+W.

Další odpovědi
elkon

Najít v mapě znaků a překopírovat.

Dochy

Na notebooku stisknu shift a zpětné lomítko
Na klasické klávesnici také (mám tu 2)
Hele:

Když přepnu na EN tak pak | je tam co na české přehláska a apostrof.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

elkon

Kolega ale zřejmě nehledá uvozovky, pouze tu svislou čáru mezi nimi.

UPhelp

už jsem to opravil…