ahoj, máte někdo zkušenost s hubnutím s alli?

ahoj, máte někdo zkušenost s hubnutím s alli? Chcem si to s kamarádkama koupit. Dík moc za odpovědi.

Nejlepší odpověď
sejtanka

Je z toho pěkný průjem,nedopo­ručuji…

Další odpovědi
elektrikář

Pozor také na čaje na hubnutí. Moje přítelkyně chtěla zhubnou rychle uvařila si dvojitou porci a chudinka nedoběhla včas kamsi.

BandiOl

Změňte životní styl. Kvalitní přípravky slouží pouze na zvýšení efektu hubnutí. Hlavně si zlepšete trávení, více se pohybujte. A nevracejte se k předchozímu způsobu života. Pak navíc zhubnete bez jojo efektu.

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/?http-pknewshop.cz-zdravi-pro-zdrave-hubnuti-24,24

Evaa

ahoj, mě alli pomohlo:) ale chtělo to změny, bez tohoto bych ty kila nesundala:) na talíři jsem měla víc zeleniny a to je taky dobrý, když člověka chytne hlad, tak mít po ruce nějaký to rajče:) mě třeba pomohlo nechodit cvičit sama:) držím palce:)

Lyli

ahoj potrebuji nekoho kdo mel zkusenosti s bulimii mebo tak ??